Czujnik temperatury rezystancja dla G2

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sebool12
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 693
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 20:37
Lokalizacja: Szczerców
Kontakt:

Czujnik temperatury rezystancja dla G2

Post autor: sebool12 » pt lip 19, 2019 21:39

Czy posiada ktoś tabelkę rezystancji czujnika G2 tak jak ma się do czujnika G62?
Kupiłem już drugi niby też oryginalny czujnik temp i tak jak do pierwszego byłem pewny, że jest walnięty to do drugiego nie mam 100% pewności
Na kilku forach znalazłem informacje, że G62 ma trochę ponad dwa razy większą rezystancje w porównaniu do G2, ale nigdzie nie znalazłem oficjalnej informacji z Elsy czy jakieś książki potwierdzającej tą informacje
Tak samo nie znalazłem nigdzie tabelki/wykresu rezystancji dla G2

Pierwszy czujnik, który kupiłem i zamontowałem w ciemno okazało się, że G2 ma trochę większa rezystancje niż G62 więc różnica w temperaturach na module silnika i module licznika wynosiła jakieś 30st - czyli walnięty
Bogatszy w doświadczenie kupując drugi czujnik odrazu zmierzyłem jego rezystancje i wydawał sie OK, ale na komputerze różnica temp między licznikiem, a ecu wynosi 10st, a mój poprzedni czarny czujnik miał różnicy ok 1st jednak temp miał ten problem, że po jakimś czasie się rozłączał i gubił w ogóle temp
Najbardziej dziwi mnie fakt wskazywanych temp przez zegary
Na module licznika miałem 75st, a wskazówka już była w pionie

A może ktoś miał też podobny przypadek gdy wymieniał czujnik temp? Takie różnice temp w nowm czujniku?
Mój poprzedni czarny czujnik ma nr 078 919 501C, a nowe oryginalne zielone 059 919 501A

Może ktoś przy okazji wie ile wynosi cena tego czynnika w ASO?
Oba aktualne kupowałem w sieciowym sklepie motoryzacyjnym


Golf III 3D 1.9 TDI 1Z '95 ROLLING STONES
italiano_83 pisze:Podstawa to gnój nie ma gnoju nie ma mocy :bajer:
:los2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości