Auto gaśnie podczas jazdy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

BaaRTaaS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 30, 2019 22:42

Auto gaśnie podczas jazdy

Post autor: BaaRTaaS » ndz cze 30, 2019 22:58

Witam, pacjent golf iv 1.6sr od dłuższego czasu przy włączeniu zapłonu lub już odpalaniu, rzadziej podczas jazdy otwiera drzwi, lecz olałem temat, natomiast zrobiło się poważniej i nw czy jedno ma coś wspólnego z drugim ale podczas jazdy lub na postoju, przy wlaczaniu kierunkowskazów, a czasami nawet przy wylaczaniu klimy, auto gaśnie samo z siebie, niema żadnej reguły ani nic, jedyną regułą jest to ze jak zgasnie to trzeba odpalac dwa razy bo za pierwszym odpala i odrazu gaśnie. Na ten moment odpialem sterownik centralnego lecz jest to samo, zauważyłem jeszcze że przekaźnik 100 jest gorący tak że nie da się go dotknąć na dłużej, niemam pojęcia co to może być i od czego zacząć, żeby nie pchać się w koszta. Dodam jeszcze że problem ten ustąpił na pare dni lecz dzisiaj powrócił znowu.
Jeszcze w tym momencie zauważyłem że nie działa zamykanie drzwi gdy auto jest odpalone, a wcześniej się dało.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5932
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Auto gaśnie podczas jazdy

Post autor: grg474 » ndz lip 14, 2019 08:42

trcohę czasu minęło - rozwiązałeś problem? Jak nie to - sprawdź przewody w przelotce drzwi, jak żaden przewód nie jest nadłamany - przecięty to sprawdzić/podmienić kostkę stacyjki


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości