Przestało działać podnoszenie szyb, centralny i oświetlenie

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

cegulla
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: sob cze 18, 2016 22:54
Lokalizacja: Żuromin

Przestało działać podnoszenie szyb, centralny i oświetlenie

Post autor: cegulla » śr mar 20, 2019 15:57

Witam, miałem strzała w golfa iv w drzwi kierowcy, drzwi się wgięły i teraz mam założone drugie. Szyba strzeliła z przodu i z tyłu, samochód stał tak miesiąc i teraz majster założył nowe drzwi i szybę z przodu i podniósł tą szybę parę razy do góry i na dół i samochód się normalnie zamykał, po chwili przestało działać oświetlenie w środku, centralny i podnoszenie szyb. Jeśli włożę kluczyk w drzwi kierowcy to wszystkie drzwi się zamkną i za chwilkę otworzą. Bagażnik jest zamknięty i nie idzie go otworzyć. Dodam aby, że lusterka działają. Chciałem się połączyć kompem z modułem komfortu i jest brak komunikacji z modułem. Odpiąłem akumulator i przejrzałem bezpieczniki, dalej nic.



gczarkowski1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt lut 05, 2019 21:15
Auto: MK4-V50-KIA-VITO-BMW
Silnik: BFQ

Re: Przestało działać podnoszenie szyb, centralny i oświetlenie

Post autor: gczarkowski1 » śr mar 20, 2019 17:37

Moim zdaniem musisz szukać w drzwiach, kostki kable, przejście z drzwi na auto,panel sterujący do sprawdzenia



cegulla
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: sob cze 18, 2016 22:54
Lokalizacja: Żuromin

Re: Przestało działać podnoszenie szyb, centralny i oświetlenie

Post autor: cegulla » czw mar 21, 2019 22:45

Problem rozwiązany, wymieniłem wszystkie bezpieczniki odpowiadające za centralny, szyby i oświetlenie mimo, że wyglądały na dobre i zadziałało. Dziwna sprawa, ale pomogła



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości