pali bezpiecznik 110 A od alternatora w skrzynce aku

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

vwmaniac19911991
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: śr kwie 23, 2014 16:13

pali bezpiecznik 110 A od alternatora w skrzynce aku

Post autor: vwmaniac19911991 » wt sty 01, 2019 21:18

Witam panowie :cool:
znowu cos nie tak. auto spalilo mi juz dwa bezpieczniki te nad akumulatorem oraz cala ta skrzynke od nich. Robi to w losowych momentach nie ma pradu i kit. Caly alternator trzeba wymienić? Boje sie mi auto splonie. Dodam ze uzywam czasem foteli grzanych navi i objaw byl taki ze slabiej grały i fotel gorzej grzał.Potem wgl zdech 0 pradu bylo musialem podpiac bez bezpiecznika i teraz nadopil wszystko. I czy normalne jest ze jak otwieram szybe gasna na chwilę swiatla mijania? jak by ten silniczek mu brał tyle prądu, to samo robią wycieraczki. Pomocy boje sie jak ze jak kupie nowa skrzynke ii bezpieczniki znowu spali ja...



vwmaniac19911991
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: śr kwie 23, 2014 16:13

Re: pali bezpiecznik 110 A od alternatora w skrzynce aku

Post autor: vwmaniac19911991 » wt sty 01, 2019 21:29

vwmaniac19911991 pisze:
wt sty 01, 2019 21:18
Witam panowie :cool:
znowu cos nie tak. auto spalilo mi juz dwa bezpieczniki te nad akumulatorem oraz cala ta skrzynke od nich. Robi to w losowych momentach nie ma pradu i kit. Caly alternator trzeba wymienić? Boje sie mi auto splonie. Dodam ze uzywam czasem foteli grzanych navi i objaw byl taki ze slabiej grały i fotel gorzej grzał.Potem wgl zdech 0 pradu bylo musialem podpiac bez bezpiecznika i teraz nadopil wszystko. I czy normalne jest ze jak otwieram szybe gasna na chwilę swiatla mijania? jak by ten silniczek mu brał tyle prądu, to samo robią wycieraczki. Pomocy boje sie jak ze jak kupie nowa skrzynke ii bezpieczniki znowu spali ja...
oraz pytanie czy ktos wie czy duzo trzeba rozbierac zeby wymienic wiazke alternatora? (koncowka kabla u mnie ta co idzie do bezpeicznika cala spalona do niczego sie juz nie nadaje



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości