[mk3] Centralny zamek schemat

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kamilkamil12
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: sob wrz 14, 2019 18:02

[mk3] Centralny zamek schemat

Post autor: Kamilkamil12 » czw maja 28, 2020 20:59

Jestem w trakcie montażu centralnego do mk3 fabrycznie go nie było mam już podłączone zamki przód (golf 3 drzwi) mam cały komplet pompka wiązka itp.. brakuje mi tylko siłownika od wlewu paliwaa (i tak żeby nie zakładać tematu jak ten siłownik jest przykręcany z klapki wlewu?) miałby ktoś schemat albo jakaś rozpiskę jak mają być podłączone przewody w 3drzwiowce? kompletnie przez całe auto? tak samo jest jakaś instalacja z centralnego w skrzynce bezpieczników? mam wiązkę kpl. szyby (nie podłączone) lusterka i centralny. Wiem ze 1 kostka idzie na pompkę w zamkach drzwi są po 2 kostki na stronę, a skrzynka bezpieczników? jest coś od centralnego? bo wisi mi parę kostek i nie wiem czy to od szyb czy centralnego, jak tak to też by mi się przydał schemat jak to podłączyć.
EDIT: zamki, przewody wiązka wszystko podpięte masy też pompka w ogóle nie reaguje dałem na krótko plus i kabel zamykania 0 reakcji z klucza zamykaja się tylko 1 drzwi sprawdzałem miernikiem brak prądu na całej kostce do pompki o co chodzi? Czy oprócz kostek w zamkach, przelotce na drzwiach i na pompke z masą są jakieś kostki jeszcze do skrzynki bezpieczników?



Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

[mk3] Re: Centralny zamek schemat

Post autor: Bednarus » pn lip 06, 2020 08:35

Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości