Kręci nie odpala

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Gosia1991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 29, 2018 14:17

Kręci nie odpala

Post autor: Gosia1991 » sob gru 29, 2018 14:29

Witam mam problem. Od jakiś dwóch miesięcy jestem w posiadaniu golfa 3 benzyna + gaz 1995r 1,6 silnik. Auto z początku chodziło dobrze. Od jakiegoś czasu podczas jazdy np. Dojazdu do skrzyżowania, wyjazdu z podwórka, zatrzymaniu przy przejściu dla pieszych etc spadały obroty ale nie gasł (może ze dwa razy zdarzyło się żeby zgasł). Często gasł mi w momencie przełączania się na gaz (przełącza się sam po uzyskaniu 2500 obrotów) i później nie chciał odpalić. Dwa dni temu wjeżdżając na podwórko zgasł I już nie odpalił. Myśleliśmy że nie ma benzyny ale benzyna płynie świece i kable wymienione na nowe a autko dalej kręci a nie odpala. Dodam jeszcze że jest jakoś dziwnie przerobiony mianowicie nie odpala z kluczyka tylko kluczyk na zaplon a potem z boku wciska się guzik. Aha, zgasł mi na benzynie ponieważ dzień wcześniej skończył się gaz i nie tankowalam



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kręci nie odpala

Post autor: Mavrick » ndz gru 30, 2018 14:17

Sprawdz w jakim stanie jest kopulka i palec, mozesz tez sprawdzic czy jest iskra...moze cewka padla.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 16:37 przez Mavrick, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Re: Kręci nie odpala

Post autor: Klaudek » pn gru 31, 2018 09:53

Jak było jeżdżone bez paliwa to pompka prawdopodobnie sie zatarła, zacznij od sprawdzenia pompki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości