[mk3] Długo działająca pompka centralnego

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jarolinho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 21, 2012 17:42
Lokalizacja: GliVWice

[mk3] Długo działająca pompka centralnego

Post autor: jarolinho » ndz kwie 15, 2018 21:06

Witam. Mam problem z centralnym zamkiem w mk3 3d. Tak jak widać na załączonym filmie pompka chodzi długo, a powietrze ucieka dopiero w momencie kiedy dotkne wężyka. Od strony kierowcy nie ma takiej sytuacji. Siedząc w samochodzie nie słychać, żeby gdziekolwiek uciekało powietrze. Króciec do którego wchodzi przewód jest w całości, ponieważ wykręcałem ten plastik, przez który przechodzi wężyk i inne kable. Próbowałem wyciągnąć ten weżyk, żeby go skrócić, ale bezskutecznie. Sytuacja występuje przy otwarciu centralnego zamka.
https://www.youtube.com/watch?v=iIX8gui4wpE



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[mk3] Re: Długo działająca pompka centralnego

Post autor: Mavrick » pn kwie 16, 2018 08:54

Musi byc nieszczelnosc i dlatego dlugo pompka chodzi. Rozmontuj cale zlacze i zobacz jak wyglada rurka gumowa ktora laczy plastikowe ruki w zlaczu.



jarolinho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 21, 2012 17:42
Lokalizacja: GliVWice

[mk3] Re: Długo działająca pompka centralnego

Post autor: jarolinho » pn kwie 16, 2018 13:38

właśnie tą co widać na filmiku (ta która jest w harmonijce pomiędzy budą a drzwiami) próbowałem wyciągnąć, ale nie chciała się ruszyć, a od strony samochodu jeszcze nie rozbierałem

#edit
rozebrałem od środka i taka sama sytuacja jak od zewnątrz na filmie, dotkne wężyk i ucieka, dotkne wężyk i cisza, ale pompka nadal chodzi



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości