Problem z diodą od Ciśnienia oleju ( żarzy )

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Golfmk2GTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 15, 2019 13:29

Problem z diodą od Ciśnienia oleju ( żarzy )

Post autor: Golfmk2GTI » pt lis 15, 2019 14:41

Witam, posiadam Golfa mk2 Gti z silnikiem 1.8 pf. Po włożeniu silnika do komory podłączeniu wszystkich przewodów i odpaleniu silnika wszystko było okej tak samo podczas pierwszej jazdy nic się nie działo. Natomiast po 2 dniach gdy odpaliłem silnik dioda od Ciśnienia oleju zaczęła się żarzyć . Przy odpaleniu lekko rozpala się wraz z wzrostem obrotów, gdy włączę np światła i awaryjne gaśnie lub delikatnie żarzy. Ciśnienie sprawdziłem jest okej, czujniki są nowe. Sam już nie wiem gdzie szukać problemu. Jakby ktoś miał podobny problem proszę o wskazówki z Góry dzięki !



golf3f
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw paź 05, 2017 13:12

Re: Problem z diodą od Ciśnienia oleju ( żarzy )

Post autor: golf3f » pn lis 18, 2019 21:04

kabelki wyglądają ok przy czujniku? Spróbuj wyciągnąć wtyczkę z czujnika i zobacz czy inaczej, czy tak samo. U mnie nowy czujnik z sklepu od razu sygnalizował niskie ciśnienie oleju a był no name nawet nie wiem czy do tego modelu. Poszukaj na allegro dokładnie do tego silnika i w miarę dobrego producenta. Zobacz też czy nie różnią się barami te czujniki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości