Błąd 17705 spadek ciśnienia między turbo a przepsutnica 1.8t

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
damian389
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 04, 2016 12:37

Błąd 17705 spadek ciśnienia między turbo a przepsutnica 1.8t

Post autor: damian389 » pn lip 22, 2019 19:26

Witam przeszukałem forum i cały internet i oczywiście dużo postów o tym błędzie ale każdy miał inne objawy. Mianowicie samochód vw polo 9n3 1.8t GTI BJX problem polega na tym że wywala błąd 17705 drop pressure beetwen turbo and throttle valve. Objawy czasami ale bardzo rzadko auto wpada w tryb awaryjny i odcina turbo. Miałem te pożyczony zegar mierzący ciśnienia doładowania zamontowalem i pokazuje przy 3 tyś obrotów doładowanie w granicach 1.2bara a później przy około 3.5 tys ciśnienie spada do 0.9 i trzyma aż do około 5.5 tys obrotów później już spada. Robiłem kilka razy Test szczelności dolotu jednak nigdzie nie słyszę syczenia kiedy napompuje układ całkiem dobrze trzyma ciśnienie sprawdziłem ten mały zaworek w odpowoetrzeniu skrzyni korbowej też puszcza tylko w jedną stronę czyli tak jak ma być. DV nowe z ASO sprawne. Nie mam już pomysłu więc prosił bym o poradę jeśli ktoś się z tym już spotkał.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości