11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Zloty, spoty, spotkania, imprezy... i wszystko co z nimi związane.

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: szawełło » czw lis 17, 2016 19:09

Obrazek

Spotkanie Miłośników Aut z Grupy VAG na terenie Nyskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji położonym nad jeziorem nyskim (woj. opolskie)
- Camping na którym odbędzie się impreza http://nor.nysa.pl/?id=p0605&p=pano3" onclick="window.open(this.href);return false;

W związku z ograniczoną ilością miejsc parkingowych na terenie ośrodka jest limit pojazdów jaki może uczestniczyć w Spotkaniu VAG Nysa .

Wjazd na spotkanie od 09.06.2017(piątek) od godziny 10.00 koniec imprezy 11.06.2017 ( niedziela).
Koszt auta + kierowca 80 zł , dodatkowy pasażer 10 zł .
W trakcie trwania spotkania będzie można skorzystać z punktów gastronomicznych i handlowych , zadaszonego grilla , toalet , dostępu do wody oraz z hamowni najazdowej .

Program 11 edycji Spotkania Miłośników aut z grupy VAG Nysa 2016 ( sobota )

11 VAG Nysa 2017

12.30 - Air Ride Battle
13.30 - Jazda Trójkołowcem na czas
14.30 - Wymiana koła na czas
16.00 - Pokaz ratownictwa medycznego
17.00 - Przeciąganie Wozu Bojowego Straży Pożarnej
18.00 - Rzut oponą
19.00 - Najładniejsze Auto Spotkania – rozstrzygnięcie

Car Audio - Najgłośniejsze Auto Spotkania – konkurs w trakcie imprezy na stanowisku DB Drag Bożków
DJ zagra od godz. 20.00 w sobotę .
Występ Zespołu ok 22.00 :)


Obrazek


Sponsorzy i Partnerzy 11 VAG Nysa 2017

1. Oponline - opony samochodowe ---- http://www.oponline.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; ---- https://www.facebook.com/oponlinepl/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Monster Serwis - serwis samochodowy ---- https://www.facebook.com/monsterserwis/" onclick="window.open(this.href);return false; ---- http://www.serwismonster.pl/#/SERWIS/" onclick="window.open(this.href);return false;
3. AUTO-NAJEM Wypożyczalnia Samochodów ---- http://auto-najem.eu/" onclick="window.open(this.href);return false; ---- https://www.facebook.com/autonajem/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
4. MARCO - Pomoc Drogowa - Wypożyczalnia Samochodów ---- https://www.facebook.com/Wypo%C5%BCyczalnia-samochod%C3" onclick="window.open(this.href);return false;%B…/…
5. Grad Car ---- http://www.grad-car.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
6. GTR Detailing ---- https://www.facebook.com/GTRDetailing/" onclick="window.open(this.href);return false; ---- https://www.facebook.com/Klinika-Czysty ... 5035869220" onclick="window.open(this.href);return false;…/
7. Profi – Turbo ---- http://www.profiturbo.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
8. vwgolf.pl ---- http://forum.vwgolf.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
9. ZIELU automotive ---- https://www.facebook.com/zielu.automotive/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
10. Vag4You serwis ---- http://www.vag4you.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; ---- https://www.facebook.com/vag4you/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
11. Skrzynie Biegów ---- http://skrzyniebiegow.info/" onclick="window.open(this.href);return false;
12. Odjazdowe Naklejki ---- http://odjazdowenaklejki.pl/----" onclick="window.open(this.href);return false; https://www.facebook.com/odjazdowenaklejki/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
13. DB Drag Bożków - Car Audio --- http://dbdragbozkow.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; --- https://www.facebook.com/DbDragBozkow?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
14. Auto Komplex --- https://www.facebook.com/pg/autoyja/abo ... e_internal" onclick="window.open(this.href);return false; ---- " onclick="window.open(this.href);return false;
15. Inter Cars S.A. --- http://intercars.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; --- http://www.motointegrator.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Regulamin Spotkania Miłośników
Aut z Grupy VAG
11 VAG Nysa 9-11 czerwca 2017

1. Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkich uczestników Spotkania Miłośników Aut z Grupy VAG na terenie Nyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skorochowie w dniach 09.06.2017 od godziny 10.00 do 11.06.2017 do godziny 14.00. ( w ciągu dalszym dokumentu „Spotkanie Miłośników Aut z Grupy VAG”. będzie nazywane „imprezą”.)
2. Wjazd na teren spotkania odbywać się będzie w dniach 09-11.06.2017 w godzinach 10.00 do 22:00. Wjechać mogą tylko osoby z przyznanym numerem wjazdowym i dowodem wpłaty za udział w spotkaniu. Uczestnik który uiścił wpłatę za spotkanie a z przyczyn losowych nie weźmie w nim udziału nie otrzyma zwrotu wpłaty .
3.Wjechać na teren ośrodka i rozstawić namiot mogą tylko uczestnicy mający przyznany numer wjazdowy (jedno auto = jeden namiot odpowiednio dwu lub trzy osobowy ) . Przyznany numer wjazdowy uczestnik spotkania ma obowiązek umieścić w widocznym miejscu pojazdu i pozostawić do końca spotkania .
4. Bezpłatny wjazd na teren ośrodka w czasie trwania imprezy mają tylko pracownicy, sponsorzy, właściciele domków ( podnajmujący domki uiszczają opłatę jak każdy uczestnik imprezy ) oraz osoby wskazane przez Organizatora .
5. Wjazd na teren spotkania osoby niepełnoletniej jest możliwy tylko z pełnoletnim opiekunem, który bierze za nią pełną odpowiedzialność.
6. Na bramie wjazdowej każdy z uczestników otrzyma opaskę identyfikacyjną na rękę, którą ma obowiązek nosić do końca spotkania. Osoby bez opasek identyfikacyjnych będą usuwane z terenu imprezy.
7. Na bramie wjazdowej każdy z uczestników otrzyma naklejkę na namiot , którą ma obowiązek po wpisaniu swojego numeru uczestnika oraz numeru rejestracyjnego auta przykleić w widocznym miejscu przy wejściu do namiotu . Namioty bez naklejki będą usuwane z terenu imprezy.
8. Uczestnicy którzy uiścili wszelkie opłaty związane z pobytem na terenie spotkania i mają przyznany numer wjazdowy , mają prawo do przebywania na jego terenie także po zapadnięciu zmroku oraz do korzystania z przewidzianych atrakcji.
9. Za akceptację regulaminu przez każdego z uczestników uważa się zaakceptowanie go w internetowym formularzu zgłoszeniowym i przyjęcie go w formie pisemnej na bramie wjazdowej. Kierowca pojazdu zobowiązany jest do zaznajomienia z regulaminem osób mu towarzyszących.
10. Niedostosowanie się do Regulaminu skutkować będzie upomnieniem a w przypadku powtórzenia się sytuacji łamania regulaminu, wydaleniem z terenu spotkania bez prawa zwrotu poniesionych kosztów.
11. W przypadku zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu uczestników i osób postronnych , organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania Policji lub innych służb porządkowych.
12. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie urazy, których uczestnicy mogli doznać podczas trwania spotkania.
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie oraz przebiegu spotkania bez podania przyczyny.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy bez wcześniejszego uprzedzenia. W tej sytuacji organizator nie będzie zobowiązany do odszkodowania lub rekompensaty wobec posiadacza biletu, poza zwrotem całości sumy, na jaką opiewał bilet na imprezę, która została odwołana.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłącznego reklamowania swoich sponsorów na terenie ośrodka w dniach imprezy , żadna firma ani osoba fizyczna nie może prowadzić w dniach imprezy akcji reklamowych w jakiejkolwiek formie bez uzyskania pisemnej zgody Organizatora .
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie spotkania .
UWAGA: Na terenie spotkania i terenie przyległym obowiązują przepisy kodeksu ruchu drogowego.
17. Na terenie spotkania obowiązuje ograniczenie prędkości do 10 km/h.
Nakazuje się zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględny zakaz :
- jazdy samochodem po ośrodku po dotarciu do miejsca postoju
- niebezpiecznych manewrów samochodem
- “palenia gumy”
- „piłowania” silników do odcinki ,
- jazdy pod wpływem alkoholu,
- jazdy na dachu, masce, w bagażniku pojazdu,
- puszczania głośnej muzyki w godzinach nocnych.
Za nieprzestrzeganie regulaminu organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia kierowcy oraz pojazdu z terenu imprezy na koszt kierującego pojazdem.
- odholowanie pojazdu – 300zł,
- parking płatny – 150 zł/doba.
18. Jakakolwiek próba uruchomienia pojazdu mechanicznego przez osobę będącą pod wpływem alkoholu skutkować będzie natychmiastowym wezwaniem Policji . Dotyczy to sytuacji, kiedy osoba nietrzeźwa uruchamiając samochód spowodowałaby realne zagrożenie dla zdrowia i życia lub mienia pozostałych uczestników zlotu. W tym momencie za kryterium trzeźwości uznaje się wynik przenośnego komercyjnego i nie homologowanego testera trzeźwości powyżej 0,2 promila.
19. Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt. 10 wnoszenia na teren spotkania narkotyków , dopalaczy i innych środków odurzających.
20. Uczestnicy winni zachować szczególną ostrożność w związku z obecnością na spotkaniu pojazdów mechanicznych. W miejscach wyznaczonych do prób sprawnościowych jest kategoryczny zakaz poruszania się osób nie biorących udziału w konkurencji.
21. W związku z klauzulą o „Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Komunikacyjnego”. Wyłączającą odpowiedzialność ubezpieczyciela z tytułu Odpowiedzialności Cywilnej oraz Auto Casco, za wszelkie szkody w mieniu wyrządzone przez pojazdy Organizator nie ponosi odpowiedzialności. W takiej sytuacji poszkodowany winien dochodzić swoich praw bezpośrednio u sprawcy szkody.
22. Uczestnicy mają prawo do wszelkiej pomocy ze strony Organizatorów związanej z formalnym pobytem na terenie spotkania .
23. Wszyscy uczestnicy spotkania zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń wydawanych przez Organizatorów spotkania lub Służby Porządkowe.
24. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania czystości w miejscu pobytu.
25. Uczestnicy przebywający na spotkaniu w towarzystwie zwierząt zobowiązani są do przestrzegania wszelkich wymaganych prawem środków bezpieczeństwa . Jednocześnie odpowiadają oni za wszelkie szkody wyrządzone przez podopiecznych.
26. Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt 10 niniejszego Regulaminu naruszać nietykalność fizyczną innych uczestników spotkania jak i osób postronnych, a także dewastacji mienia ruchomego i nieruchomego, środowiska naturalnego w miejscu trwania spotkania. Za dewastację mienia sprawcy - wobec których istnieje uzasadnione podejrzenie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności przez Organizatora. Na partycypację w kosztach dewastacji uczestnik zgadza się dobrowolnie akceptując obowiązujący regulamin.
27. Uczestnik imprezy przyjmuje do wiadomości, że wstęp na teren spotkania jest równoznaczny z udzieleniem zgody Organizatorowi na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu osoby uczestnika w związku z imprezą . Uczestnik spotkania wyraża zgodę na nieodpłatne użycie jego wizerunku , głosu, wypowiedzi zarejestrowanych podczas nagrania imprezy w dowolnych formach tworzonych i emitowanych przez nadawców imprezy jak również w przygotowanych materiałach promocyjnych lub reklamowych.
Organizator zastrzega sobie prawo do utrwalania przebiegu imprezy, a w szczególności zachowania osób w niej uczestniczących, za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Materiały zgromadzone podczas przebiegu imprezy, mogące stanowić dowody pozwalające na wszczęcie postępowania karnego lub postępowania w sprawach o wykroczenia.
28.Wszelkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem pozostają w gestii interpretacji przez Organizatora spotkania.
29. Decyzja Organizatora jest decyzja ostateczną.
30. W przypadkach kwestii nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Szczególne postanowienia dotyczące konkurencji:
1. Każdy uczestnik prób sprawnościowych zobowiązany jest do bezwzględnego podporządkowania się osobom prowadzącym konkurencje pod rygorem pkt 10 niniejszego Regulaminu.
2. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności podczas konkurencji.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z zawodów uczestnika , co do którego istnieje realne uzasadnienie że naruszył zasady niniejszego Regulaminu , a ustalenie ww. naruszenia nie jest możliwe w trybie natychmiastowym.
4. Uczestnictwo w zawodach jest dobrowolne i odbywa się na wyłączną odpowiedzialność uczestników.
5. W miejscu przeznaczonym do zawodów uczestników zawodów obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz zażywania środków odurzających pod rygorem wezwania Policji.
6. Uczestnicy konkurencji sprawnościowych nie mogą być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających pod rygorem pkt 10 niniejszego Regulaminu.
7. Wszelkie zażalenia dotyczące wyników prób sprawnościowych rozpatruje w trybie natychmiastowym trzyosobowa komisja i jej decyzje są ostateczne i nieodwołalne.
Ostatnio zmieniony pt kwie 28, 2017 21:43 przez szawełło, łącznie zmieniany 9 razy.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 23848
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: 11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: Meegi » czw lis 17, 2016 19:25

Juz nie mogę się doczekać ! Będzie się działo ;)


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

czinekisz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: śr sty 07, 2015 14:24

Re: 11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: czinekisz » czw lis 17, 2016 21:15

Szybkie info w tym roku.Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 23848
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: 11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: Meegi » czw lis 17, 2016 21:21

E nie... zawsze w tym czasie już jest info ;)


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
Kinia TBu
Piguła
Piguła
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 12:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: Kinia TBu » czw lis 17, 2016 22:41

Nysa :heart: :hura:


Nocne Mary Squad :los2:

W życiu nie ma nic ze sprawiedliwości... [*]

Moja mała lala :serce:

Awatar użytkownika
Krzakuu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: czw sty 14, 2016 19:44

11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: Krzakuu » pt lis 18, 2016 15:26

Obecność obowiązkowa :D


ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: 11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: tauka » pn lis 21, 2016 10:43

Będziemy :-D

Wysłane z 1+3


Obrazek

Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: Repo » wt lis 22, 2016 01:18

Ostatnia Nysa była moją pierwszą, z pewnością nie ostatnią! Jedziem tam! :DAwatar użytkownika
talib9412
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 16:32
Lokalizacja: DTR Rościsławice, Oborniki Śląskie

11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: talib9412 » śr lis 30, 2016 19:42

Lecimy :pub:Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: szawełło » sob gru 31, 2016 14:36

Szczęśliwego Nowego Roku !

Dziękujemy Wszystkim którzy byli z Nami przez 10 lat ! :pub:

Zaczynamy nową dekadę !

11 VAG Nysa 2017 za 160 dni :) :pub:


Obrazek


Ba.........................

;)

xjkasia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 07, 2017 20:20

Re: 11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: xjkasia » sob sty 07, 2017 20:50

Jak mogę się zapisac na ten zlot.? Jakieś instrukcję poproszę.Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: dreyfus » czw sty 12, 2017 14:07

xjkasia, musisz być rok zarejestrowana nie 27 minut :pub: :rotfl:Awatar użytkownika
waski1
_
_
Posty: 2779
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 13:02
Lokalizacja: Kraków
Auto: Passat B7
Golf II Country
Skoda 1000MB
Golf MK2
Golf IV
Silnik: CFGB
Kontakt:

11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: waski1 » wt sty 17, 2017 23:59

Będę !!!Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

Re: 11 VAG NYSA 9-11 CZERWCA 2017

Post autor: Repo » czw sty 19, 2017 00:56

waski1 pisze:Będę !!!
Mam nadzieję, że mi też uda się dostać :)Zablokowany

Wróć do „Zloty i spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość