Montaż Stożka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Kasek89ns
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 28, 2009 22:37
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: Kasek89ns » pn gru 28, 2009 23:17

no ale slyszalem ze puchy nie daja praktycznie zadnej roznicy w mocy ani dzwieku. to prawda? zalezy mi glownie na dobrym brzmieniu



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » pn gru 28, 2009 23:44

Kasek89ns pisze:no ale slyszalem ze puchy nie daja praktycznie zadnej roznicy w mocy ani dzwieku. to prawda? zalezy mi glownie na dobrym brzmieniu
Pucha dla mnie - to oryginalna puszka z wkładem filtra.

Chcesz lepszy dźwięk - zainwestuj w dobry wydech.. a nie bawisz się filtrami kolego.


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Kasek89ns
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 28, 2009 22:37
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: Kasek89ns » wt gru 29, 2009 21:19

OK wiem ze to temat nie tu ale odrazu polec mi kilka z lepszych tlumikow chodzi o tlumik koncowy ewentualnie. chodzi mi o dobry basowy dzwiek. polec mi jak mozesz kilka ktore spelnia moje oczekiwania moze remus?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » śr gru 30, 2009 01:25

Kasek89ns pisze:OK wiem ze to temat nie tu ale odrazu polec mi kilka z lepszych tlumikow chodzi o tlumik koncowy ewentualnie. chodzi mi o dobry basowy dzwiek. polec mi jak mozesz kilka ktore spelnia moje oczekiwania moze remus?
Tłumików na rynku tyle ,że :kac: więc nie polecę niczego - bo jednym podoba się to innym zupełnie co innego kolego.

Zapytaj http://forum.vwgolf.pl/viewforum.php?f=15 albo najlepiej poszukaj ,,, bo sporo tematów o tłumikach było...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości