Mk3 2.0 odprowadzenie wody z parownika klimy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Mk3 2.0 odprowadzenie wody z parownika klimy

Post autor: Paweł Marek » czw lip 29, 2010 20:07

Sorki jeśli o tym już było ale słabo mi na razie idzie szukanie na forum z nowym silnikiem.
Otóż jestem dzień po zmianie nagrzewnicy w Golfie III z klimą manualną. Ponieważ jest klima to odpinałem zatrzaski i oddzielałem obudowę nagrzewnicy od kanału idącego od klimy i wentylatora. Poskładałem wszystko i działa ale mam wątpliwość co do odprowadzenia wody z parownika, gdzie ono biegnie, czy jest za kanałem parownika? Bo nie wiem czy o nim nie zapomniałem - ale przypominam - wentylatora z parownikiem nie wyjmowałem.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Badyl
Zaklinacz VR6
Zaklinacz VR6
Posty: 589
Rejestracja: wt lut 16, 2010 23:44
Lokalizacja: DOL
Kontakt:

Re: Mk3 2.0 odprowadzenie wody z parownika klimy

Post autor: Badyl » czw lip 29, 2010 22:29

wyprowadzenie jest od strony przegrody komory silnika.Kawałek plastikowej rureczki. Od strony silnika jak się nachylisz tam głęboko jest taka gumeczka z gumowym języczkiem nad rurą wydechu trochę w lewo...


Obrazek
Mój kibel R32 wsadzamy Vortecha=======> :toimonster:
jedni kupują coraz nowsze, a drudzy coraz starsze
SWAPY 6v, 8v, 10v, 12v, 16v, 20v 24v i inne cuda

Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

Re: Mk3 2.0 odprowadzenie wody z parownika klimy

Post autor: piori » pt lip 30, 2010 08:12

Tu jest ładnie opisane ze zdjęciami: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=4078760#p4078760" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Re: Mk3 2.0 odprowadzenie wody z parownika klimy

Post autor: Paweł Marek » pt lip 30, 2010 09:50

Dzięki koledzy! Jak się tylko zorientuję jak to zrobić na zmienionym forum to przyznam punkty. Ciesze się bo wszystko dobrze zrobiłem.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości