Golf III vr 2.8l Niepodłączona wtyczka od czego może byc??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Badi91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: czw cze 18, 2009 20:46
Lokalizacja: Warszawa

Golf III vr 2.8l Niepodłączona wtyczka od czego może byc??

Post autor: Badi91 » pn kwie 26, 2010 01:40

Witam
Ostatnio postanowiłem pooglądać sobie trochę silnik i w oczy wpadła mi niepodłączona do niczego wtyczka. Problem wygląda tak że niby nic złego się nie dzieje. Ale już od dawna mam problem z tym że samochód nie dogrzewa się odpowiednio (Wymieniłem czujnik temperatury i termostat) nie udało się tego naprawić samochód dogrzewa się tylko do 70* w czasie jazdy. Prawie rok temu miałem wymienianą chłodnicę i myślę że mechanik mógł nie podłączyć tej wtyczki i może to powoduje mój problem. Niestety nie wiem jak mogę wam wytłumaczyć która to jest wtyczka bo nie mam pojęcia co może was naprowadzić. Generalnie znajduje się po lewej stronie przy samej chłodnicy, w momencie kiedy zdejmę blendę widać ją na początku myślałem że może być od halogenów choć mój golf ich nie posiadał poza tym po drugiej stronie nie ma takiej wtyczki. Czy zdjęcie wam by coś pomogło?? Co mogę sprawdzić żebyście wiedzieli od czego ona jest??



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » pn kwie 26, 2010 01:50

Bardziej - kolor kabli w tym wtyku.



Badi91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: czw cze 18, 2009 20:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Badi91 » pn kwie 26, 2010 17:20

jeden jest czerwono-pomarańczowy a drugi żółto- szary. zauważyłem że wychodzi w tej samej "wiązki" co wtyczka która wchodzi do takiego metalowego kółka które jest zaraz pod kratką w zderzaku (lewa strona jak stoi się twarzą do samochodu)

Wczoraj udało mi się znaleźć stronę na której jest mnóstwa schematów elektrycznych z golfa ale niestety one mi nic nie mówią to jest ta strona może ktoś za pomocą tego bedzie w stanie mi pomóc
http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=page09_g3
Ostatnio zmieniony pn kwie 26, 2010 17:48 przez Badi91, łącznie zmieniany 1 raz.



Tendi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt lut 02, 2010 14:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tendi » pn kwie 26, 2010 17:52

A czy przypadkiem nie jest to wtyczka od 2 tonowego klaksonu? :chytry:


Byl mk2 1.6PN jest mk3 2.0 GTI 2E

Badi91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: czw cze 18, 2009 20:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Badi91 » pn kwie 26, 2010 17:58

Czyli co to znaczy?? generalnie klakson mi działa :)



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » pn kwie 26, 2010 21:17

Czy to aby nie jest taka:
Obrazek
To jest wtyk do reflektorów przeciwmgielnych.
Kolory tak dokładnie to brązowo-czerwony i żółto-szary.
W samej kratce jest jeszcze czujnik i wtyk tegoż czujnika, od temperatury zewnętrznej dla klimy, mają jednak inne kolory.

:dol: Możliwe jest, że jest gdzieś "przywinięty", za zderzakiem lub w podobnym miejscu - gdyż jako niewykorzystany, błąkał się tam komuś. Możliwe też jest, że nawet ktoś go uciął...
Ostatnio zmieniony pn kwie 26, 2010 22:13 przez Zico63b, łącznie zmieniany 2 razy.



Badi91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: czw cze 18, 2009 20:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Badi91 » pn kwie 26, 2010 21:55

Tak to dokładnie ten wtyk czyli nie mam się co tym przejmować?? Dziękuje bardzo za pomoc. Trochę mnie jedynie dziwi że z drugiej strony nie mogę takiego znaleźć ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości