Oświetlenie bagażnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
paulox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 397
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:56
Lokalizacja: Darlowo
Kontakt:

Oświetlenie bagażnika

Post autor: paulox » czw wrz 09, 2004 11:12

Czy w jakiejkolwiek wersji w MK2 był montowany włącznik podający masę po podniesieniu pokrywy bagażnika (coś podobnego jak włącznik podający masę po otwarciu drzwi)????

Jeśli tak to czy w moim golfie cl moge taki włącznik zamontować bez wiercenia dodatkowych otworów. Chodzi mi głównie o zakup jakiejś oryginalnej części a nie tworzenie jakiegoś rzemiosła.

Nad trójkątem (lewa strona bagażnika) są takie dwa otwory może tam było coś takiego montowane??

Jeśli ktoś ma w mk2 taki włącznik to prosiłbym o porade jak moge to zrobic u siebie.

Pozdro



Awatar użytkownika
Trochim
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt sie 17, 2004 13:22
Lokalizacja: betonów
Kontakt:

Post autor: Trochim » czw wrz 09, 2004 12:37

wsumie nie mam podświetlenia w bagazniku ale z tego co widziałem to w GTD włacznik razem z lampką jest zamontowany na plastiku podtrzymującym tylna pułkę (nie wiem jak to fachowo nazwać :jezor: ) z lewej strony

więc będziesz musiał wyciąć otworek na włącznik w w/w plastiku, doprowadzić kabelki, przymocować lampkę i wsio swoją drogą dużo toto swiatła nie daje



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: ygd » czw wrz 09, 2004 13:38

ja mam po prostu włącznik w tej lampce.


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

KONiu

Post autor: KONiu » czw wrz 09, 2004 13:49

po lewej stronie u mnie jest w tym "podtrzymaniu pólki" zaslepka i wystarczy tam wstawic taki przycisk , nie trzeba wiercić , to tyle w kwesti przycisku , a co do zasilanaia i miejsca na lampke , nie mam pojecia :jezor:



gipson

Post autor: gipson » czw wrz 09, 2004 15:20

Czujnik mam tam gdzie Koniu, a lampke rowniez pod "plastikiem trzymajacym polke", zaraz nad apteczka. Oswietlenie bagaznika, faktycznie nie wiele daje,ale zawsze cos a poza tym czujnik bardziej potrzebny jest do alarmu niz do swiatelka.



Awatar użytkownika
paulox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 397
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:56
Lokalizacja: Darlowo
Kontakt:

Post autor: paulox » czw wrz 09, 2004 17:13

Dzieki chlopaki za pomoc. Zrobilem tak jak mowiliście w plastiku pod głośniki. Zrobiłem to właściwie pod alarm ale wykorzystam też do podświetlania bagażnika bo wieczorkiem może się czasem przydać.

Najważniejsze że blachy nie trzeba było wiercić.
Jeszcze raz dzieki.

:pub:

Pozdro



dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » czw wrz 09, 2004 17:20

No no no trzeba by pomysleć o światełku w bagażniku bo nieraz to napewno sie przyda :hmm:


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » czw wrz 09, 2004 17:45

Ja mam to oświetlenie, jak mam orginalny włącznik do lampki to klapie mam taki plasticzek który wyłącza lampkę po zamknięciu bagażnika. http://zlotvw.armada.hostings.pl/vwsile ... lampka.htm
Ja miałem to założone, ale źle podłączone do prądu. Obciąłem kostkę i podłączyłem. I działa super. Żarówka 5W ale w bagażniku wszystko widać, jak ciemno :P .



Awatar użytkownika
mierzwin
Memphis project
Memphis project
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 23:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mierzwin » śr lis 17, 2004 23:31

Szkoda, że już link nie działa... Może ktoś ma te informacje i może je udostępnić raz jeszcze. Światełko w ciemności się przyda - szczególnie na długie zimowe noce.


Memphis project drogi jest...

Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » czw lis 18, 2004 03:03

mierzwin pisze:Szkoda, że już link nie działa... Może ktoś ma te informacje i może je udostępnić raz jeszcze.
http://83.16.229.132/~storm/html/lampka.htm



Awatar użytkownika
andrew6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt paź 19, 2004 13:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: andrew6 » czw lis 18, 2004 14:39

Ja niemialem podswietlenia w bagażniku, wiec troche zacząłem kombinowac wmontowałem diodowy neonik, plusa wziąłem z czujnika drzwi a mase do srobki działa :), ale gdy otwieram bagażnik zabiera mi napiecie z wewnętrznej lamki auta i tamta swiecić przestaje, ponadto alarm na tylnej klapie [przestal mi działać aaa :green_fuck: :green_fuck: :(, więc musze rozmontować więc panowie skąd w takim razie wziąść plus czy trzeba montowac nastepny czujnik zamukania klapy ? Pozdrówka



gipson

Post autor: gipson » czw lis 18, 2004 18:56

plus wziales z czujnika otwierania drzwi?? Wydawalo mi sie ze tam jest minus..



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » czw lis 18, 2004 19:19

no własnie....tam nie ma + tylko jest - to aż nielogiczne zeby w drzwiach był +
a jak ktoś nie ma + tak jak jest napisane na stronce http://83.16.229.132/~storm/html/lampka.htm
to najlepiej rpzeciagnac go od akumulatora :D


Obrazek

Awatar użytkownika
andrew6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt paź 19, 2004 13:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: andrew6 » pt lis 19, 2004 15:41

To chyba byl plus od alarmu :P:P ktory [przestał mi działac na tylna klapie po podłączeniu neonika juz to rozmpoontowałem, nio logicznym wyjsciem jest przeciągnąć kabel od akumulatora i dac 2 czujnim otwierania klapy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości