nakladka na przepustnice

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

flex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 20:10
Kontakt:

nakladka na przepustnice

Post autor: flex » pt lis 04, 2005 13:24

mkII gti 16V silnik KR z gazem
czy u was tez tak wyglada ta nakladka tzn przechodzi przez srodek ta blaszka. czy ona moze miec negatywny wplyw na wlot powietrza.mi wydaje sie ze cos tu bylo kombinowane.jakis silikon. moze tez gdzies lapac dodatkowe powietrze. musze poszukac odpowiednia nakladke tylko gdzie to mozna kupic moze macie jakies namiary.


Obrazek
Obrazek
Obrazek



malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » pt lis 04, 2005 17:01

nie wiem czy wiesz, ale masz gaz w samochodzie, a to z pewnoscia jest kawal mela znany rowniez jako "mikser"... w tym przypadku jest straszenie brzydki :P, ale ta blacha przez srodek jest poto, aby wywolac podcisnienie w ukladzie ssacym, co by gaz lepiej zasysalo w dolot.... piszesz tutaj pewnio bo auto gowniano jezdzi, i na gazie i na benzynie... zdejmij ten bajer, zakrec butle z gazem, zloz do kupy dolot, i wlej 98. zobaczysz do czego musisz dazyc przy instalacji gazowej.... do mechanicznego wtrysku gaz to chyba nie za dobry pomysl... przynajmniej taki.... takie moje przemyslenia :P pozdro



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » pt lis 04, 2005 17:04

troche kiedyś przy gazie robiłem ale nigdy sie z czymś takim nie spotkałem
ja na twoim miejscu bym sprubował to chwilowo zdemontować i zobaczyć jakie będą skutki czy nie będzie więcej palił nie będzie mułowaty bo może wtedy mieć nadwyżke powietrza i podejrzewam magiki od gazu ci to założyli bo nie umieli inaczej sobie z tym poradzić i żeby mieszanka nie była za uboga dołożyli to świństwo żeby za dużo powietrza nie dostawał
zdemontuj to i sprawdz kiedy lepiej chodzi i mniej pali


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
paulox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 397
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:56
Lokalizacja: Darlowo
Kontakt:

Post autor: paulox » pt lis 04, 2005 20:23

W takim silniku jak chcesz na gazie jeździć to bym radził BLOS założyć zamiast zwykłych mikserów.

A jak nie chcesz na gazie jeździć to wywal mikser, bo na benzynie on wogole przeszkadza tylko.

Jak nie wiesz co to jest blos to poszukaj na tym forum - bylo troche na ten temat.


Volkswagen - da weiss man, was man hat.


___________________________________

a.d.a.m.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 03, 2005 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Mikser jak się patrzy.

Post autor: a.d.a.m. » sob lis 05, 2005 20:48

Jeśli cię interesuje ile tracisz przez tą zwężkę to tak około 20KM.
Robiłem ostatnio testy na hamowni moją GTI 16V KR: Bez miksera 135KM
z mikserem 115KM. Rada wywalić mikser założyć blosa.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości