alarm z gps

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
memberofhs
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: śr sty 21, 2009 21:53
Lokalizacja: Ruda
Kontakt:

alarm z gps

Post autor: memberofhs » czw lut 26, 2009 13:42

Urodziło się mi kolejne pytanie, bracia z zakonu VW :bigok: . Szukałbym alarmu na przyszłość, który by miał funkcję powiadamiania (sms, czy coś) mnie o włamaniu, włączeniu się, oraz (i przede wszystkim) policję bądź firmę ochroniarską. Ma ktoś namiary na takie alarm, jakie ceny? Pofatygowałbym się nawet o alarm z GPSem, ale to pewno będzie bardzo drogie. Zaznaczam, iż trudno mi rzecz, czy mam już alarm. Mam 2 piloty (scyzoryki) i w nich centralny zamek. Jak otwieram auto to mignie kierunkami 3 razy (i 3 razy syrena piśnie) -> (syrena działa z centralem?). A przy zamykaniu raz mi mignie i piśnie. Jak pomylę guziki na kluczach to mi wyje syrena. Po lewej stronie kierownicy mam wygrawerowane "electric central" i błyskawicę. Podejrzewam, że zamek jest tam seryjny. Ale gościu przy sprzedaży się zapierał, że alarmu tam nie ma. Czujników ruchu nie ma, uderzeniowego też nie ma, podczas otwarcia drzwi też nic nie wyje. To co - central chodzi z syreną :bajer: ? No i nawiązanie do tematu: jak taki alarm nabędę, o który pytałem wyżej, zadziała to z tym co ja tam mam już?



Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » czw lut 26, 2009 13:47

Zobacz cos takiego:
http://moto.allegro.pl/item527720654_au ... a_gsm.html


FORD
Fix Or Repair Daily

Awatar użytkownika
memberofhs
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: śr sty 21, 2009 21:53
Lokalizacja: Ruda
Kontakt:

Post autor: memberofhs » czw lut 26, 2009 14:00

Jak sądzisz, trzeba mieć jakieś porozumienie z policją? Wiesz... że pójdzie do nich sygnał, to nic nie da... Propozycja ciekawa, i nawet nie taka droga...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 56 gości