Strona 1 z 1
					
				[passat 32b] stuki przy hamowaniu...
				: ndz kwie 03, 2005 20:56
				autor: wardi
				Tak wiec jak w temacie, przy hamowaniu słychac głośny stuk. Jeden tępy odgłos z okolic prawego przodu. Pojawia sie w każdym zakresie prędkości, nie ma znaczenia czy hamowanie jest gwałowne czy łagodne, czy mocno wciśniemy hamulec czy lekko. Pojawia się w pierszej fazie wciskania pedału hamulca. Jakby ktoś wiedział cóż to może być, bądź sie z tym spotkał niechaj piszę. Z góry thnx.
			 
			
					
				Re: [passat 32b] stuki przy hamowaniu...
				: pn sty 30, 2006 12:01
				autor: faqltet
				wardi pisze:Tak wiec jak w temacie, przy hamowaniu słychac głośny stuk. Jeden tępy odgłos z okolic prawego przodu. Pojawia sie w każdym zakresie prędkości, nie ma znaczenia czy hamowanie jest gwałowne czy łagodne, czy mocno wciśniemy hamulec czy lekko. Pojawia się w pierszej fazie wciskania pedału hamulca. Jakby ktoś wiedział cóż to może być, bądź sie z tym spotkał niechaj piszę. Z góry thnx.
Miałem podobną sytuację. Temat zniknął po wymianie wewnętrznych gum na stabilizatorze 3,5 zł/sztukę  

 
			
					
				
				: wt sty 31, 2006 00:05
				autor: Tomasz Żaguń
				Może żle są założone klocki hamulcowe, może końcówka wahacza, może zacisk lużny,może tak jak kolega pisze.........Trzeba dokładnie obejrzeć zawiechę
			 
			
					
				
				: wt sty 31, 2006 00:14
				autor: golfir
				tuleje na wachaczach,sworznie,krzywe tarcze(bo za cienkie) ,łaczniki stabilizatora,?