wysokie obroty

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rah
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr sie 18, 2004 14:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rah » śr sie 25, 2004 09:13

Z przyjemnoscia podaje rozwiazanie mojego problemu ( kilka postow wyzej ) Pomoglo wyczyszczenie wszystkich zloczek WD40 i pilniczkiem. Zasieniedzona byla zloczka od silniczka ( nie wiem jak sie nazywa chyba nastawnik przepustnicy ) znajduje sie po lewej stronie gaznika. Juz od 4 dni jest wszystko OK a jezdzilem po wszystkich wertepach i lalo jak z cebra. Pozdrawiam.



Allggti

Post autor: Allggti » sob sie 28, 2004 12:56

Allggti pisze:Witam wszystkich, od kilku dni jestem posadaczem golfa III GTi 2,0 sprowadzonego z Włoch niby wszystko jest dobrze ale jedna sprawa nie daje mi spokoju tzn szarpanie autem zawsze przy 3000obr :grrr: na niższych i wyższych jest ok, nie mam pojęcia co jest tego przyczyną dodam że wymieniłem filtr paliwa i nic to niezmieniło. Obawiam sie ze to coś poważniejszego tylko co?

Pozdrawiam!!!
Poszczęsliwym zarejestrowaniu mojego auta, pojechałem do serwisu VW
Podpieli komputer i wykazał ze trzeba wumienić "sondę lambdę"
Wymienili ją Kosztowało to 240zł. Zadowolony ze wszystkko w pożądku wyjechałemale jak sie okazalo samochód dalej szarpie pomyślałem trzeba trochę przejechać i będzie wszystko w poządku , po jakimś czasie przestało szarpać przejechałem 25km więc juz do nich niewracałem, pojechałem do domu coś zjeśc znowu zaczęło szarpać pojechalem spowrotem do serwisu podpieli znowu komputer i nie wykazał zadnych błędów, za waszymi8 radami powiedziałem im aby sprawdzili zapłon bo pasek był zmieniany powiedzieli ze jast wyrególowany i nie wiedzą co to jest. Juz nie wiem wogóle co to jest ale to szarpanie spędza mi sem z powiek.



Allggti

Post autor: Allggti » sob sie 28, 2004 12:58

Allggti pisze:Witam wszystkich, od kilku dni jestem posadaczem golfa III GTi 2,0 sprowadzonego z Włoch niby wszystko jest dobrze ale jedna sprawa nie daje mi spokoju tzn szarpanie autem zawsze przy 3000obr :grrr: na niższych i wyższych jest ok, nie mam pojęcia co jest tego przyczyną dodam że wymieniłem filtr paliwa i nic to niezmieniło. Obawiam sie ze to coś poważniejszego tylko co?

Pozdrawiam!!!
Poszczęsliwym zarejestrowaniu mojego auta, pojechałem do serwisu VW
Podpieli komputer i wykazał ze trzeba wumienić "sondę lambdę"
Wymienili ją Kosztowało to 240zł. Zadowolony ze wszystkko w pożądku wyjechałemale jak sie okazalo samochód dalej szarpie pomyślałem trzeba trochę przejechać i będzie wszystko w poządku , po jakimś czasie przestało szarpać przejechałem 25km więc juz do nich niewracałem, pojechałem do domu coś zjeśc znowu zaczęło szarpać pojechalem spowrotem do serwisu podpieli znowu komputer i nie wykazał zadnych błędów, za waszymi8 radami powiedziałem im aby sprawdzili zapłon bo pasek był zmieniany powiedzieli ze jast wyrególowany i nie wiedzą co to jest. Juz nie wiem wogóle co to jest ale to szarpanie spędza mi sem z powiek.



Awatar użytkownika
Dawid 19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 16:28

Post autor: Dawid 19 » pn lis 21, 2005 10:20

czesc moze zna sie ktos na instalacji elektrycznej w golfie 3 gti ?????????



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości