Wymiana Silnika z 1,3 gaźnik na 1.3 wtrysk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Dahly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 27, 2010 20:40
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Wymiana Silnika z 1,3 gaźnik na 1.3 wtrysk

Post autor: Dahly » wt lip 27, 2010 21:02

Witam Serdecznie wszystkich jestem tutaj nowy. I mam do wszystkich użytkowników pytanko..Ile wyniesie przekładka silnika 1.3 na gaźniku z przełożeniem na 1.3 pełny wtrysk.? Chcę się dowiedzieć ile by to kosztowało wszystko z tego powodu ze mi wysadziło już drugi raz uszczelkę pod głowicą a wymiana uszczelki się równa z ceną silnika..Myślę że silnik już na dobre zaczyna padać po ilości przejechanych kilometrów..Jak by mógł mi ktoś pomóc będę bardzo wdzięczny..Pozdrawiam :D


Czop

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Post autor: Johnatan » wt lip 27, 2010 21:38

Hmm widac że jesteś nowy i nie dajesz pełnych danych co do swoich części. U nas nie ma takiego czegoś jak gaźnik i wtrysk tylko oznaczenia silnika i gaźnika. Jeśli masz MH i chcesz mieć NZ to wydaje mi sie że to są całkiem inne przedziały rocznikowe i wiąze sie to z wymienieniem każdeko kabelka w samochodzie. z elektryki I na elektryke II. Czy opłaca sie hmm.. ja robiłem swapa z 1,3 MH na 1,6 PN i brałem czesci ze złomu, (silnik 200zł skrzynia 200zł z pewnego źródła) kable 50zł półosie 100zł maglownice ze wspomą miałem.. Myśle że jak zaczniesz grzebać to coraz wiecej zacznie pękać, kruszyć sie i gwinty sie posypią. Chyba że zostawiasz blok i wkłądasz głowice itd... to tam nie wiem co bedzie pasowało a co nie.. mój swap z wymianą wszystkich gum w zawieszeniu licznika i manetek wyniusł około 1200zł ale naprawde pieściłem wszystko ściereczką :>


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 72 gości