Problem z komputerem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

czyki100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 30, 2008 09:49
Lokalizacja: Kielce

Problem z komputerem

Post autor: czyki100 » śr lip 30, 2008 21:57

Witam mam pewien problem z moim MK4, a mianowicie po każdym zgaszeniu silnika i jego ponownym uruchomieniu kasuje sie w komputerze przebieg, średnie spalanie itd. czy to jakiś błąd w komputerze czy może z ładowaniem akumulatora?? problem ten zaczął sie gdy miałem problemy z akumulatorem (rozładowywał się podczas postoju), ale teraz już akumulator zrobiony (była urwany kabel przy klemie), a błąd kasowania nadal występuje? prosze o pomoc.



krupik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 17:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krupik » śr lip 30, 2008 22:27

wg instrukcji przebieg w pamięci "1" powinien się skasować po 2 godzinnym postoju a w pamięci "2" się chyba nie kasuje bez przytrzymania resetu

z tego co przeczytałem na forum w MK4 były przynajmniej dwa różne kompy montowane ale chyba żaden nie powinien kasować od razu przebiegu



Awatar użytkownika
borostfor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: wt cze 03, 2008 16:12
Lokalizacja: Wroclaw/London

Post autor: borostfor » śr lip 30, 2008 22:33

Jesli kasuje wartosci "2" prawdopodobnie brak zasilania kompa z akumulatora podczas wylaczonego silnika lub zasilanie spada do dosyc niskiego poziomu. Ale jesli dobrze kreci to raczej aku jest dobry. Sprawdz kable.
Jesli kasuje tylko wartosci "1" po dluzszym postuje jak kolega krupik napisal wszystko jest okey.


pozdro
boro
Ostatnio zmieniony śr lip 30, 2008 23:08 przez borostfor, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 72 gości