Golf 4 Nieprawidłowo działa pilot

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

markimark666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 19:30

Golf 4 Nieprawidłowo działa pilot

Post autor: markimark666 » pn sie 24, 2020 16:05

Witam wszystkich.
Mam problem ze swoim pilotem. Zaczął szwankować pilot. Nie otwierał i nie zamykał z pilota. Na początku zamykałem i otwierałem od strony pasażera i myślałem że to wina zamka. Wczoraj wymieniłem zamek z microswithem od kierowcy. Teraz jest już wszystko ok. Mogę odłożyć z każdej strony i zamknąć. Przytrzymując otwierają się wszystkie szyby i zamykają. Ale pilot nadal nie działa poprawnie. Gdy nacisnę zamykanie lub otwieranie na pilocie świeci się światełko czyli chyba wysyła sygnał. Słychać też kilkukrotne cykanie tak jak by w komforcie ale nie ma efektu. Po chwili włączają się awaryjne i muszę kombinować pilotem i drzwiami by wyłączyć awaryjne. Nie wiem jak ale udaje się po paru próbach. Natomiast przycisk szukania samochodu czy coś takiego włącza awaryjne i wyłącza, działa normalnie. Zaznaczę że po próbach z pilotem wyskakuje czek i epc. Po paru odpaleniach samochodu gdy nie używam pilota znikają błędy.
VW GOLF 4 . 2001r benzyna 1.6 16v
Proszę o pomoc.
Z góry dzięki.
Marcin



markimark666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 19:30

Re: Golf 4 Nieprawidłowo działa pilot

Post autor: markimark666 » ndz sie 30, 2020 19:33

Dogrzebałem się do modółu i na modułem jest skrzynka od alarmu. W niej tak puka. Doszedłem do tego że otwiera mi centralny z pilota jak zamknę z kluczyka. Czyli tylko nie zamyka. Pomocy



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości