Problem z EPC Golf 4

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

SuchyDj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 05, 2019 17:21

Problem z EPC Golf 4

Post autor: SuchyDj » śr cze 05, 2019 17:34

Witam mam do was sprawę i to bardzo poważna, nie wiem czy piszę w dobrym temacie jeśli nie to przepraszam ale dosłownie przed chwilą się tutaj zarejestrowałem więc tak...
Dziś rano odpaliłem auto wszystko ładnie chodziło nic się nie działo ruszyłem przejechałem około 3-4 km i zaświeciła mi się kontrolka epc ale auto działało tak jak ma działac nic się nie działo stałem na światłach obroty trzymał jak ma trzymać może delikatnie wskazówka się ruszała ale tak miałem zawsze od kąd go kupiłem.
Dojechałem pod pracę i zostawiłem go na wolnych obrotach i zaczęły skakać najpierw trochę i zaraz coraz bardziej aż w końcu spadły obroty auto zaczęło pracować jak nie wiem jak to opisac jak by umierał i zgasł.
Od razu próbowałem go odpalić i kecił tak dziwnie kręcił aż odpalił i epc już nie było.
Prosze pomóżcie bo ja już nie wiem co robić czujnik położenia wału zmieniony przepustina też egr, przekaźnik od pompy paliwa i ogólnie od kompa i mam sonde jeszcze do wymiany ale myślę że ona by takich objawów nie dawała. golf 4 silnik 1.6 z gazem rok 2000



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości