Nie odpala pół godziny po jeździe

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

xaoobbx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 21, 2018 16:37

Nie odpala pół godziny po jeździe

Post autor: xaoobbx » śr kwie 03, 2019 17:48

Witam, problem jest następujący. Komputer resetuje się przy każdej próbie odpalenia silnika, a gdy auto postoi z 30 minut nie ma wystarczająco prądu aby je odpalić. Stawiam na padnięte aku (ma z 6-8 lat jakiejś firmy power a dokładniej to power p65pn 65ah).

Tak więc pytanie następujące. Jakie aku kupić do silnika o pojemności 1.4 rocznik 98. Oraz czy znacie jakiś rzetelny sklep internetowy, który nie sprzeda mi zlezalego akumulatora który nie będzie już tak wydajny jak np. taki półroczny. (Powiedzmy że z datą produkcji na druga połowę 2018)

Pytam się o sklepy internetowe bo u mnie stacjonarnie mają jedynie aku o nazwie tuborg.


Cena około 250 zł.

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8813
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Re: Nie odpala pół godziny po jeździe

Post autor: marcin7x5 » czw kwie 04, 2019 22:14

Jak wstawisz taki o 60 Ah to aż z zapasem. Marka to temat oddzielny i jest tu stosowny wątek na forum. Jak już chcesz kupować na odległość to poszukaj westy, topla, yuasa. Z tych polskich dobre są też zap, centra. Ja osobiście kupiłbym tego co masz na miejscu bo możesz podjechać to zapewne sprawdzą ci układ ładowania oraz czy nowy aku trzyma parametry pod obciążeniem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości