1.8t AGU doładowanie się wiesza

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

CaptainSlow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 06, 2017 22:19

1.8t AGU doładowanie się wiesza

Post autor: CaptainSlow » sob paź 21, 2017 22:12

Witam serdecznie, postanowiłem założyć temat, ponieważ nie mogę uporać się z pewnymi dolegliwościami, mianowicie:
doładowanie zawiesza się na 0,3bar(spadek mocy jest bardzo odczuwalny), jednak kiedy odłączę aku ładuje 0,7 bar w peaku, czasami 0,9bar, ale szybko spada do ok. 0,6bar, ogólnie powinien ładować 1bar(taki jest program), jednakże dlaczego nie trzyma 1bara to powiedzmy teraz poboczna kwestia, dlaczego czasami zawiesi się dokładnie na 0,3barach i potrafi tak bardzo długo trzymać(odpalanie-gaszenie auta nic nie daje), zauważyłem nawet, że czasami potrafi się samo w trakcie jazdy odwiesić i od razu widać, że zupełnie inaczej BOOST pracuje. Bov sprawdzany, był podmieniany, n75 również, sonda lambda-nowa, dolot szczelny, na grubych opasach SGB, węże mają kilka miesięcy, aktuator normalnie pracuje(turbo ma może z pół roku). Wiem, że to trochę wróżenie z kart, ale może ktoś miał takie objawy, jakieś sugestie co jeszcze sprawdzić, co może być przyczyną, dlaczego się tak dzieje?

Będą bardzo wdzięczny za każdą radę i wskazówkę, pozdrawiam serdecznie!



szymin89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob cze 12, 2010 08:21
Lokalizacja: Augustów/Berlin

1.8t AGU doładowanie się wiesza

Post autor: szymin89 » ndz lis 05, 2017 15:46

Co z przeplywka? Moze program sie posypal.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości