Dziwny dzwięk

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

cudak11480
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw paź 20, 2011 07:56
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Dziwny dzwięk

Post autor: cudak11480 » pt lip 19, 2019 21:28

Wcześniej nie zauważyłem :) sorry
-HARNAS- pisze:
sob lip 13, 2019 10:42
Witajcie koledzy, mam podobny problem do opisywanego przez was, i jestem bezradny, napiszcie proszę jak u was zakończyło się z tym dziwnym dźwiękiem słyszanym w kabinie od 1000 obrotów, u minie po przyłożeniu patyka ewidentnie słychać było to coś z napinacza, kpl. INA, po zmianie napinacza na kolejny nowy napinacz, dźwięk taki sam, do tego na najmniejszej rolce pojawiają się dziwne zabrudzenia tak jakby coś "kapaoło" na nią co jest nie możliwe.
GOLF 6 2.0 TDI 140 KM silnik CBAB.
Chciałbym sprostować, że u mnie ten dźwięk nie był słyszalny w kabinie i nie od 1000 obrotów. W powyższych postach wszystko jest opisane. Także może problem podobny, bo związany z dźwiękiem. Jednak wydaje mi się, że chodzi o zupełnie co innego. "Dźwięki" są bardzo ciężkie do zlokalizowania, ale nie niemożliwe do znalezienia.

Pozdrawiam


Denerwowanie się to mszczenie się na własnym zdrowiu za głupotę innych

-HARNAS-
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 13, 2019 10:36

Re: Dziwny dzwięk

Post autor: -HARNAS- » śr lip 24, 2019 21:11

Dziękuje za sprostowanie, wiele wnosi w mój problem, wezmę teraz jednak pod uwagę możliwość zlokalizowania niepożądanego, denerwującego i nadal występującego dźwięku. Albo kupie głośniejsze radio....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości