Vr brak iskry i paliwa

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Didek21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 11, 2019 20:45
Auto: Golf 3 vr6
Silnik: AAA

Vr brak iskry i paliwa

Post autor: Didek21 » pt sty 11, 2019 21:05

Witam, jestem nowy na forum ale już długo czytałem waszych porad i większości mi to pomogło rozwiązać problem.postanowilem założyć nowy temat ponieważ nie mogę sobie poradzić z moim VR6 aaa na aparacie w golfie 3. Sprawa przedstawia się tak mój silnik umarł i mam dawcę z Galaxy VR6 z automatyczną skrzynią, wyjąłem silnik z Forda wyjąłem automata założyłem nowe sprzęgło i spialem silnik z manualną skrzynią biegów następnie przerobiłem go z modułu na aparat bo przy wyciąganiu silnika uszkodziłem moduł wszystko ładnie pięknie włożyłem silnik do golfa pospinalem wszystko i co? Kręcę rozrusznikiem i nic pompki nie słychać i brak iskry może ma ktoś jakiś pomysł i mógłby mi podpowiedzieć co mogę sprawdzić, dodam jeszcze że golf jest z 92 r a dawca 97 r i jeszcze jedno tamten silnik jeździł bez czujnika na aparacie tzn jak go kupiłem to już tak było kostka była luźno i brak czujnika i auto jeździło



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości