Gaśnie podczas jazdy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Wiesiek77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 27, 2017 12:00

Gaśnie podczas jazdy

Post autor: Wiesiek77 » śr lis 14, 2018 20:42

Witam mam problem z golfem 3 1995 r. aee. Sytuacja wygląda tak że, gaśnie w czasie jazdy bez zależności 50 czy 100 km/h. Czasami jak zgaśnie to odpala sam po 2-3s. a bywa tak że w ogóle nie załapie i trzeba zjechać i poczekać aż odpali. Jaka może być przyczyna?



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Re: Gaśnie podczas jazdy

Post autor: muszkatobiasz » czw lis 15, 2018 19:36

może być przekaźnik pod kierownicą tylko nie pamiętam który



golf3f
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw paź 05, 2017 13:12

Re: Gaśnie podczas jazdy

Post autor: golf3f » pt lis 23, 2018 22:56

czy to nie aparat zapłonowy i czujnik halla? U mnie niestety jak zgasł tak już nie szło odpalić od razu :-( dopiero na drugi dzień po wymianie aparatu odpalił(miałem kupiony i w sprawdzony wcześniej aparat zapłonowy). Dodam że po tym pojechałem kupić na szrot aparat i okazało się że auto nie odpala wmontowałem z powrotem sprawny, pojechałem kupiłem drugi tez nie odpala(wogóle dziwne rzeczy się działy przy odpalaniu jakby chciał a nie mógł) próbowałem je ustawić co do milimetra idealnie bo może źle włożyłem -nic. A mój sprawny włożyłem tak aby był i auto odpalało bez problemu. Dopiero na trzecim auto odpaliło i odpala do tej pory. A tamten jest w zapasie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości