Rozrząd a spalanie benzyny ABU

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

stefan666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: czw lip 18, 2013 11:52
Lokalizacja: Jasło

Rozrząd a spalanie benzyny ABU

Post autor: stefan666 » pn paź 30, 2017 13:13

Witam. Mam ostatnio problem z samochodem żony. Golf 1.6 ABU kopci na czarno, nie ma pełnej mocy w spalinach czuć nie dopaloną benzynę. Ponadto zdarzy się że obroty mu falują delikatnie. Wymieniłem już wszystko co było możliwe :banghead:
Palec rozdzielacza,kopułkę,przewody WN,świece,czujnik temperatury płynu chłodzącego oraz wszystkie filtry.
Vag nie widzi żadnych błędów :?
Dlatego mam pytanie czy źle ustawiony rozrząd może dawać takie objawy??
Jakoś kilka miesięcy temu miał robioną głowicę oraz wymieniany rozrząd.
Ustawiony jest na znakach tj nacięcie na wale pokrywa się z kropką na kole zębatym wałka rozrządu. Albo jak kto woli kropka jest na wprost tej strzałki w obudowie a kreska na kole pasowym jest między "OT"
Wiem natomiast że po założeniu głowicy i wpięciu kabli tak jak były podłączone przed zdjęciem głowicy samochód nie odpalił. Musiałem przepiąć je w inne miejsca i wtedy odpalił od strzała. Krzywki na wałku rozrządu pierwszego cylindra się mijały gdy tłok był gmp. Proszę o pomoc bo policja zabrała mi dowód za przekroczone normy spalin. I muszę to ogarnąć.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości