falują obroty i sam dodaje gazu 1.6 ABU

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

micky722
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 05, 2017 15:09

falują obroty i sam dodaje gazu 1.6 ABU

Post autor: micky722 » pn lut 20, 2017 21:12

Witam. Pokrótce opiszę sytuację. 2 dni temu postanowiłem umyć silnik z oleju, silnik zimny, wyłączony, ja leję wodą po wszystkim jak szalony. Potem go odpaliłem i wszystko ładnie pięknie do czasu. Pochodził chwile i zaczął się trząść i nierówno pracować, obroty skakały aż prawie przygasał. Jak dałem mu gazu to zgasł na amen i nie chciał odpalić, tylko kręcił. Po 5 minutach kręcenia rozebrałem kopułkę, osuszyłem i odpalił. Od tego czasu klekocze jak diesel, chodzi nierówno, obroty na luzie 400-1100, jak puszcze gaz to jeszcze przez 1-2s trzyma obroty lub sam dodaje więcej gazu i znowu faluje. Przekopałem chyba wszystkie wszystkie tematy o krokowcu, podstawie wtrysku i wiele innych, tylko u mnie to wszystko się zaczęło po tym nieszczęsnym myciu. Pomoże ktoś, co się mogło stać? Dodam jeszcze, że po odłączeniu wtyczki tps'a i odpaleniu tylko po kaszlał i zgasł.



Personalny
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: wt paź 11, 2016 13:30
Lokalizacja: DKL

falują obroty i sam dodaje gazu 1.6 ABU

Post autor: Personalny » sob lut 25, 2017 11:16

Zalałeś silnik wodą a to dla benzyny nie dobrze , trzeba osuszyć ,kable i wszystko co elektryczne, kostki, wtyczki,najlepiej popsikać środkiem do lepszego przewodzenia prądu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości