1.8 RP Za wysokie obroty

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Prophet.mk2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 10, 2015 23:23
Kontakt:

1.8 RP Za wysokie obroty

Post autor: Prophet.mk2 » ndz gru 19, 2021 16:23

Cześć ostatnio bawiłem się z moim 1.8 RP. Wyciągałem silnik zmieniałem rozrząd pompe oleju. Malowałem silnik skrzynie, chciałem aby wyglądał jak fabryka.
Malowanie się udało wszystko git. Rozrząd poskładany. Furka odpala od strzała. Na początku siadł niebieski czujnik bo po rozgrzaniu silnika przestał odpalać, na zimny od strzała na ciepłym 0 reakcji. zakupiłem nowy czujnik. Furka odpala na zimnym obroty idealne. Rozgrzeje się nadal wszystko ok. Zgaszę auto, odpalę obroty idą na 2100 i stoją. podmieniałem silniczek krokowy na co prawda inny używany, ale bez zmian. Ma ktoś pomysły co może jeszcze robić problem?

Dodam że jeszcze raz zmieniłem niebieski czujnik, bo ten pierwszy nowy był jakiegoś noname producenta i problem z wysokimi obrotami pojawiał się od razu, kupiłem EPS'a Problem znikł, lecz po ponownym odpaleniu na ciepłym obroty idą na 2100 i stoją.

Auto miało problemy z ładowaniem bo alternator się nie wzbudzał, ale to już naprawione i ładuje 14.5 więc wszystko raczej git.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości