Golf brak mocy gaśnie po wypięciu niebieskiej wtyczki.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

LayoS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt cze 11, 2013 19:09
Lokalizacja: Kraków
Auto: Volkswagen Golf

Golf brak mocy gaśnie po wypięciu niebieskiej wtyczki.

Post autor: LayoS » sob sie 18, 2018 13:14

Witam od pół roku borykam się z brakiem mocy w moim golfiku. Może na początek co zostało zrobione/wymienione: kopułka nowa beru ( bolec który styka się z palcem został wypalony po 3 miesiącach... ) Aktualnie kopułka boscha, palec beru, kable ngk, swiece ngk, czujnik temperatury febi, filtry, czujnik spalania stukowego, głowica ( ale to przez uszczelniacze ) nic to nie wniosło w zmianę pracy silnika. Rozrząd ustawiony na kole zamachowym na kreskę i punkty zerowe, zapłon ustawiony. Tyle z mojej pracy ;P I powoli zaczynam tracić wiare w gulfa... podobno po odpłaceniu niebieskiej wtyczki od czujnika temp silnik powinien wskoczyć na tryb awaryjny u mnie gaśnie... Raczej jest sprawny bo nowy... Przepływki mam dwie obie raczej sprawne czujnik temp pokazuje nie całe 600 ohm aaaa klapka w spoczynku 220 ohm do iluś tam mega. Lambda raczej nowa z tego co widze po kablach. został czujnik halla ale podobno on działa albo nie... silnik zagazowany, na gazie wyraźnie słychcac brak wypadanie zapłonu na bezynie czasami pryknie na wolnych obrotach ale to obstawiam ze przez wtryskiwacze. Co za silnik 1.8 PF na pełnym wtrysku digi 1 jak sie nie myle. Koledzy pomocy za czo sie łapać gdzie szukać ? Autko sie odpycha ale wiem ze stac go na cos wiecej.


Golf II ( Cel ? 200Kuni ze 4 garów serii ) :jezor: :smoke:

magiz19
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: wt mar 22, 2016 21:44
Lokalizacja: Kraków
Auto: MK2 1.8 GTI
Silnik: PF

Re: Golf brak mocy gaśnie po wypięciu niebieskiej wtyczki.

Post autor: magiz19 » sob sie 25, 2018 20:36

Może lambda, bo nic o niej nie wspominałeś. Jak odłączasz wtyczki to jest jakiś efekt ?



LayoS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt cze 11, 2013 19:09
Lokalizacja: Kraków
Auto: Volkswagen Golf

Re: Golf brak mocy gaśnie po wypięciu niebieskiej wtyczki.

Post autor: LayoS » wt wrz 11, 2018 10:43

Sprawdziłem zachowuje się tak ze silnik wchodzi na bardzo wolne obroty śmierdzi benzyna i po chwili gaśnie... Wiec chyba sprawna muszę zrobić jakiś miernik do niej widziałem gdzieś schemat na LM.


Golf II ( Cel ? 200Kuni ze 4 garów serii ) :jezor: :smoke:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości