Dusi się po dodaniu gazu na PB

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kamil1108
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 06, 2016 10:11

Dusi się po dodaniu gazu na PB

Post autor: Kamil1108 » wt gru 13, 2016 16:26

Siema, Mam problem z moim golfem 2 silnik 1.6 RF. Zmieniłem w nim gaźnik na webera z fiata 125p. Wcześniej miałem podobny problem z tym gaźnikiem. Samochód przy gwałtownym dodaniu gazu gasł jednak gdy dodawało się go powoli to jechał normalnie. Wtedy założyłem spowrotem pierburga który chodził mi dobrze na lpg a na benzynie szarpał i miał mniej mocy. Ostatnio założyłem znowu webera od 125p na lpg jeździ elegancko, pali rano od strzała. Na benzynie chodzi tylko na wolnych obrotach, każde dodanie gazu kończy się zgaśnięciem.Chyba że zacznę pompować pedałem to coś tam się wkręca. Po włączeniu ssania da się jakoś jechać. Czym więcej ssania włączę tym więcej gazu mogę dodać bez praktycznie natychmiastowego zgaśnięcia.

Filmik pokazujący sytuacje:
https://www.youtube.com/watch?v=0PqpVgzc8t4" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
pinstonvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: śr sty 27, 2010 00:33
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

Dusi się po dodaniu gazu na PB

Post autor: pinstonvw » śr gru 14, 2016 22:44

Zalewa drania :los2: do sprawdzenia iglica i pływak. Ewentualnie regulacja bo może za duży poziom paliwa jest w komorze pływakowej.
Jeśli z benzyny przełączysz na "wypalanie" to czy pomału powoli przestaje się tak dusić?


...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości