[COUNTRY] Podpora wału

Forum miłośników Golfa Country

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Folxs
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: pn maja 12, 2014 00:02

Re: [COUNTRY] Podpora wału

Post autor: Folxs » sob kwie 14, 2018 11:06

Ja robiłem na podporach z Mercedesa, bo nie miałem oryginalnych do regeneracji dać - ale jak masz to regeneruje, wtedy wał będzie na pewno wycentrowany dobrze, numery części widać na fotkach (jeszcze przeguby wału wymieniałem numery też na foto na pudełkach)ObrazekObrazekObrazek



mihau34
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: ndz paź 26, 2014 19:46

Re: [COUNTRY] Podpora wału

Post autor: mihau34 » ndz kwie 15, 2018 09:28

Dziekuję za informację. Z tego co widzę to u mnie przenia podpora jest w dobrym stanie. Od czego najlepiej zacząć demontaż wału ? Muszę cały zdemontować ?



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: [COUNTRY] Podpora wału

Post autor: kret077744 » ndz kwie 15, 2018 10:51

na pewno musisz odrecic śruby przy moście i przystawce, odkrecic podpory i raczej gdzieś musisz odkrecic przegub bo mimo, że sie złamie wał to i tak nie wyjmiesz bo tulejka centrująca głeboko siedzi. ja akuratnie wał miałem założony i dopeiro silnikiem wjezdzałem, później jak chciałem go zdemontować to nie chciał wyjść. Bez rozkrecenia na przegubie raczej CI nie wyjdzie.


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Country”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości