Golf country amortyzatory tył

Forum miłośników Golfa Country

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Pawełcountry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 16, 2011 22:38

Golf country amortyzatory tył

Post autor: Pawełcountry » śr lut 16, 2011 23:29

Witam
Mam problem z tylnymi amortyzatorami w golfie 2 country, amortyzatory zużyły się. Nowe, orginalne kosztują 1200zł za jedną sztukę. Nie chciałbym ponosić takich kosztów. Doradzcie jaki zamiennik podejdzie tak żeby tył golfa nie opadł.

Tworząc ten temat muszę wybrać jakiś prefiks tematu niestety nie wiem co to wiec dałem pierwszy czyli mk1 (Powinno pisać prefiks tematu a obok pytajnik gdy się na niego klika jest wytłumaczenie)

Pozdrawiam



gateway1
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: czw sty 22, 2009 22:18
Lokalizacja: warszawa

Golf country amortyzatory tył

Post autor: gateway1 » czw lut 17, 2011 00:39

kto podal ci ta cene , z 1,5 roku temu w serwisie vw sie pytalem jeden tylni kosztowal 600 zl , czyzby przez ten czas cena poszla o 100% cos mi sie wierzyc nie chce musze sprawdzic , o zamiennikach nic nie slyszalem sprobuj zregenerowac ewentualnie popytaj sie magikow od regeneracji moze kurysy potrafi zrobic takie amortyzatory . Ja nawszelki wypadek popytalem sie z regeneracja nie powinno byc problemu , tego samego goscia sie sytalem o dorobienie amortyzatorow , powiedzial ze posiada odpowiednie urzadzenia i niepowinno byc problemu.


pozdrawiam



gateway1
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: czw sty 22, 2009 22:18
Lokalizacja: warszawa

Golf country amortyzatory tył

Post autor: gateway1 » sob lut 19, 2011 12:14

tak jak mowilem jeden tylni kosztowal pond 600 zl , ale niestety ani przednich ni tylnich juz sie nie dostanie w serwisie vw sprawdzili w etce czesc wycofana bez czesci zastepczej ,
czyli pewna czesc ciala blada , ale zadzwonilem do czestochowy gosc powiedzial ze tylne dorabial do country koszt 400-450 zl sztuka .



Pawełcountry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 16, 2011 22:38

Golf country amortyzatory tył

Post autor: Pawełcountry » pn lut 21, 2011 01:54

Zamontowałem amortyzatory od pasata golf nie opadł zobaczymy jak sie będą sprawować

Dziekuje za odpowiedzi i Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Country”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości