problem z cd-kiem na dziurach

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

krecha89
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: wt mar 13, 2007 23:39
Lokalizacja: jarocin

problem z cd-kiem na dziurach

Post autor: krecha89 » wt kwie 03, 2007 12:25

witam mam taki problem mam golfa Mk3 i radi sony cdx c570r (stare ale jare:)) gdy wjade w jakas dziure albo droga (dos male nieruwnosc powoduje przeskok plyty)jest nie rowna to plyta mi przeskakuje i przerywa sie na chwile i po chwili znowu zaczyna grac co zrobic zeby nie przeskakiwala plyta
moje drugie pyatnie czy ktos moze mam jakies czesci do tego radia chdzi mi o ta lapke co trzyma panel bo nie blokuje mi sie pane

moje trzecie pytanie to czy ktos wie co sie moze stalo z podswietlaniem bo spadl mi kilka razy pane i udezyl o tynel srodkowy w golfie i podswietlanie wyswietlacza mi raz dzial raz nie co sie stalojak to naprwaic



touch01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: wt lut 20, 2007 19:39
Lokalizacja: Magdalenka
Kontakt:

Post autor: touch01 » wt kwie 03, 2007 12:45

radio ma juz wyrobiony laser i bedzie coraz mocniej przeskakiwac , jedyne co to mozesz sprobowac ponapychac pod rtadio jakiejs gabki tzn. zabudowac je gabka , ale to doraznie tylko , albo dac do czysczenia laser (ale nie wiem czy to oplacalne jest) co do czesci to ja nie posiadam ... a co do nieswiecacego panela ... mogla ulec peknieciu plytka ktora naw nim jest



Awatar użytkownika
KoguT
I am the Stig
I am the Stig
Posty: 2048
Rejestracja: wt lis 14, 2006 21:07
Lokalizacja: Dębica
Auto: VW Golf MK4 Cabrio
Silnik: ABF
Kontakt:

Post autor: KoguT » wt kwie 03, 2007 12:45

radio masz bez systemu anty wstrzasowego i dlatego ci plyty przeskakuja...
lepiej kupic nowe radyjko
ceny sa teraz w miare niskie a radyjko dla niewiele wymagajacego
kierowcy napewno bedzie tanie



Awatar użytkownika
kolizebo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pn mar 19, 2007 12:16
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Post autor: kolizebo » wt kwie 03, 2007 12:58

dokładnie tak jw, anti-shok'a sobie spraw :) Możesz też przeczyścić sobie cedeka płytką czyszczącą, ale jak laser jest stary i zjechany to niewiele pomoże. Pozdrawiam!


It's better to burn out than to fade away!

lucascom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 06, 2007 22:08
Lokalizacja: trzebinia

Post autor: lucascom » wt kwie 03, 2007 19:39

Kup nowe radio bo z tego nici, właściwie wszyscy moi znajomi co mieli radio sony narzekali na odczytywanie płyt, u niektórych to nawet po paru miesiącach na każdej dziurze przerywało czytanie. Ja mam 2 letnie radio i działa cacy, na największych dziurach nawet nie przerywa :) Wiec nie kupuj SONIAKA czasami ;)



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » wt kwie 03, 2007 20:22

Myślę podobnie jak koledzy ;-) Czas odtwarzacza chyba już minął ( [*] ) i czas wymienić na nowszy. A jeśli chodzi o panel - spróbuj przymocować go na stałe i nie zdejmować. Polecam radyjko PIONEE-ra DEH 30MP. Sam posiadam i jestem zadowolony. Chyba w związku z tym że po jakimś czasie mogą wyłamać się łapki podtrzymujące zaopatrzyli się w pewna fajną opcję - jak nie chcesz zdejmować panela (albo pewnie jak jesteś do tego zmuszony) przykręcasz po bokach w specjalnie przygotowane miejsca 2 śrubki i dalej jest ok.

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości