MK5 i uchwyt na telefon do zestawu głośnomówiącego

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

marzyciel33
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 18:20
Lokalizacja: Warszawa

MK5 i uchwyt na telefon do zestawu głośnomówiącego

Post autor: marzyciel33 » ndz lis 10, 2019 10:50

Szukam jakiegoś stabilnego uchwytu na telefon (do wygodnej obsługi, dostatecznie sztywnego itd - do zestawu głośnomówiącego. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?



margiel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz gru 16, 2018 11:40

Re: MK5 i uchwyt na telefon do zestawu głośnomówiącego

Post autor: margiel » wt lis 12, 2019 10:29

Często jest tak, że kupując jakiś telefon, otrzymujemy w pakiecie uchwyt. Niektóre oferty są rozszerzone o pakiety dla kierowców. Może warto celować w tego typu rozwiązania? Opcjonalnie możesz zainwestować w jakiś uchwyt - np uniwersalny, który będzie pasował do większości modeli.
Są takie, które mocuje się albo na kratkę wentylacyjną lub z wykorzystaniem przyssawki np na szybę.
Szukaj na portalach aukcyjnych bądź bezpośrednio w e-sklepach np tutaj: https://vegacom.eu/
Ostatnio zmieniony pn lis 18, 2019 09:28 przez margiel, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
autkowy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn lip 04, 2011 13:39
Auto: mk6 HB 1.6 102 KM & mk7.5 HB 1.5 TSI 130 KM

Re: MK5 i uchwyt na telefon do zestawu głośnomówiącego

Post autor: autkowy » wt lis 12, 2019 10:43

MI akurat sprzedawca całkowicie obcy zdecydowanie odradzał te na kratkę.
Ponoć są słabe, niestabilne i jeżeli nie od razu to po kilku miesiącach ponoć każdy telefon z nich spada na naszych cudownie różnych drogach ;)
Dlatego mam w mk6 stary uchwyt na przyssawkę (Blue Star). Trzyma mocno chociaż przeszkadza jeżeli chciałbym użyć smartfona poziomo jako kamerki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości