RNS510 z Dynaudio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
jerryurbanski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 12:06

RNS510 z Dynaudio

Post autor: jerryurbanski » śr gru 19, 2018 17:46

Witam i proszę o pomoc.Chcę podłączyć zewnętrzny wzmacniacz 4ro kanałowy-dwa kanały na głośniki trójdrożne w tylną półkę i mostek na tubę,w Golfie 07.2010 mam radio RNS510 z Dynaudio.
Próbowałem podłączyć wzmacniacz do kostki B na piny 1 i 7 ale okazało się tak jak już wcześniej gdzieś czytałem z Dynaudio to wyjście nie działa
Pierwszy właściciel(jestem trzecim)musiał mieć coś w bagażniku bo są tam kable zasilające i cinche a po wyjęciu radia ukazała się przetwornica.
Po podłączeniu się pod nią jeden głośnik grał w średnim i niskim zakresie a drugi tylko soprany,podejrzewam i tak to wygląda że jedna para kabli idzie do głośnika w drzwiach a druga do gwizdka.
Fachowiec polecił mi żeby podłączyć się pod wyjścia głośnikowe z radia i widać że już ktoś to u mnie robił ale się odłączył i rzeczywiście po podłączeniu przetwornicy było słychać tylko jakieś ciche brzęczenie,jak czytałem to jak jest Dynaudio to te wyjścia normalnie nie działają.
Gdzie mam się wpiąć żeby mieć dźwięk z pełną częstotliwością ?
Czy fabryczny wzmacniacz jest pod siedzeniem kierowcy i tam się gdzieś wpinać ?
Czy przewody do głośników idą ze wzmaka osobno do wysokotonowych i średnio/nisko tonowych czy tak jak np w Golfie 3 przewód idzie z radia do wysokotonowego i tam jest zwrotnica i z niej przewód idzie do drzwi ?
Dziękuję z góry bo już nie wiem co robić.Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości