Radio BLAUPUNKT podłączenie.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

mafiu1111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 30, 2017 15:34

Radio BLAUPUNKT podłączenie.

Post autor: mafiu1111 » wt wrz 18, 2018 15:11

Witam, kupiłem w Media Expert radio BLAUPUNKT Tokyo 110, niestety się trochę pośpieszyłem bo w zestawie nie ma złączki/kostki ISO. Problem polega na tym,że nie wiem teraz jaką kostkę kupić żeby to radio zadziałało. Kupiłem jedną okazała się zła, bo była inna ilość pinów. Niżej przesyłam zdjęcie końcówek i zdjęcie ile pinów ma radio. Czy mógłby mi ktoś wkleić jakiś link, napisać, po prostu cokolwiek gdzie mogę znaleźć złączkę która by pasowała żeby uruchomić radio. Błagam o pomoc.

ObrazekObrazek



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Re: Radio BLAUPUNKT podłączenie.

Post autor: powalla » wt wrz 18, 2018 18:43

Przecież to radio ma złącze ISO , czyli wpinasz te wtyczki co masz w radio i gra .



mafiu1111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 30, 2017 15:34

Re: Radio BLAUPUNKT podłączenie.

Post autor: mafiu1111 » wt wrz 18, 2018 18:57

Nie gra. Radio w ogóle nie reaguje.
p.s dzisiaj byłem w elektronicznym gościu gada że są jakieś różnice cośtam cośtam, że muszę odciąć starą kostkę , dał mi końcówkę inną i mówi połącz zolty z czerwonym itp itd połączyłem i nic, a fabryka jak grała tak gra...
p.s 2 naszła mnie mysl, skoro oryginalne radio VW działa choćbym nie wiem który kabelek z którym połączył , to wysuwam wniosek że radio Blaupunkt które mi sprzedali jest po prostu zepsute? tak mam to rozumieć?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Re: Radio BLAUPUNKT podłączenie.

Post autor: powalla » wt wrz 18, 2018 19:51

Radio powinno zagrać, a co do zmiany "czerwony z żółtym", to wiesz ile info masz już na forum? Poszukaj i poczytaj. Weź miernik , ściągnij schemat kostki iso i zobacz czy odpowiednie kable są odpowiednio ułożone w kostce.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Re: Radio BLAUPUNKT podłączenie.

Post autor: Qto » ndz wrz 23, 2018 00:15

Wypnij kabelek z pinu nr 5 we wtyczce i zobacz czy ruszy...może on robi problemy...a może i uszkodził radio
Krótko mówiąc...podłączamy radio tak jak opisuje to dołączona do niego instrukcja



Robetto
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 17, 2018 05:21

Re: Radio BLAUPUNKT podłączenie.

Post autor: Robetto » pn gru 17, 2018 06:36

Mój głos zaginie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości