Coś dziwnego z napieciami na kostce ISO [mk4 2000r]

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

KrzychP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 07, 2018 15:32

Coś dziwnego z napieciami na kostce ISO [mk4 2000r]

Post autor: KrzychP » wt sie 07, 2018 15:50

Witam,
mam pewien problem z napięciem na kostce ale najpierw będę musiał przytoczyć mała historie która może naprowadzi fachowców na to co mogło się wydarzyć:

Jakis czas temu wymieniłem radio w moim super golfie z 2000r nie było problemu przez pól roku i nagle padło pomyślałem no nic wyśle na gwarancje nie ma problemu. Radio wróciło podpiąłem
je do kostek ok włączyło się myślę spoko naprawili będzie grane :-D. Wypiąłem zacząłem układać kable, podpiąłem ponownie wsunąłem włączam zapłon i nic myślę co jest wyciągam sprawdzam jeszcze raz kable dalej nic.
Pomyślałem ze znowu padło wiec wsadziłem poprzednie tez nawet się nie zapaliło myślę oj coś grubszego, sprawdziłem bezpieczniki - wszystkie ok. Pomyślałem możne walnął jakiś kabel nie znam sie na elektryce ale zamówiłem najtańszy miernik i sprawdziłem kable no i teraz zaczyna się dziwna sprawa:

Na czerwonym kablu na którym powinno iść napięcie po zapłonie teraz napięcie jest cały czas nie wiem jakim cudem, po odpowiednim poprzestawianiu kabli w kostkach radia bylem w stanie uruchomić oba radia ale
przecież będą włączone cały czas a to nie wchodzi w grę.


Z góry dziękuje za poświęcony czas chociażby w czytaniu całej historii, mam nadzieje ze ktoś zna rozwianie tego problemu.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Re: Coś dziwnego z napieciami na kostce ISO [mk4 2000r]

Post autor: Qto » pn sie 13, 2018 19:44

masz oryginalną wtyczkę z wiązki wychodzącej z auta? Jeśli tak, to zobacz co tam się dzieje z plusami...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości