Radio Peying- za duży pobór prądu na postoju

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

michau_901
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 20, 2018 18:25

Radio Peying- za duży pobór prądu na postoju

Post autor: michau_901 » wt lut 20, 2018 20:31

Witam,

Zakupiłem radio Peying PY-9907 do swojego auta, po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki radio nie do końca się wygaszało, przyciski pozostawały podświetlone.Zamieniłem przewód żółty z czerwonym i myślałem, że jest po problemie- radio wygląda na całkowicie wygaszone, przyciski nie świecą. Okazało się, że nie do końca udało mi się rozwiązać ten problem. Miesiąc temu wymieniłem akumulator na nowy i póki auto było odpalane codziennie to nie było żadnych problemów, jednak po jednym dniu nie odpalania auta zastałem przykrą niespodziankę- rozładowany akumulator. Zrobiłem pomiar poboru prądu na postoju. Przy podłączonym (wyłączonym) radiu multimetr wskazuje 0,50A a więc stanowczo za dużo, po odłączeniu radia 0,02A. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Radio Peying- za duży pobór prądu na postoju

Post autor: powalla » wt lut 20, 2018 23:21

Tak to już jest jak czytasz na forum iż kupować należy markowe radia , a kupujesz badziew ... oddaj go na reklamację (powołaj się na rękojmie nie gwarancję! ) i zażądaj zwrotu kasy by kupić markowe radio.



michau_901
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 20, 2018 18:25

Radio Peying- za duży pobór prądu na postoju

Post autor: michau_901 » śr lut 21, 2018 21:25

Wierzyłem, że Peiying jest dobrą marką co wynikało z dobrych opinii, myślałem że przyczyna leży gdzieś indziej niż w samym radiu ale skoro nie ma innego rozwiązania to będzie trzeba radio oddać. Dzięki za pomoc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości