Car do golfa

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Barkuz23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 07, 2017 23:37

Car do golfa

Post autor: Barkuz23 » czw gru 07, 2017 23:58

Witajcie mojego golfika mam juz 4 lata i posiadam w nim skrzynie basowa Clarion 700w wzmacniacz Magnat Edition Four 4-kanałowy 1000W do tego orginalne głośniczki vw no i radio pionnera no i ładnie mi to gra tyle tylko że teraz głośniczy zaczeły sie psuć i myślałem o wymianie przodu na Hertz DSK 165 co o nich myślicie ? wart są kupna ? dobrze będą się zgrywały ? za 2 ms chciałbym jeszcze radio kupic jakieś lepszy i wzmacniacz bo całej siły skrzyni chyba nie uciąga. a odnośnie wyciszanie drzwi w golfi słyszałem że to jest niepotrzebne bo vw maja dośc wyciszone te drzwi i to gra nie warta świaczki jeśli nie jestem jakimś bardzo zagorzały fanem audio , tylko lubie posluchac muzyki podczas jazdy, jak to z tym jest, zmiania się jakoś muzyki jakoś kolosanie po wyciszenie czy tylko lekko poprawia ?



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Car do golfa

Post autor: bogib184 » pt gru 08, 2017 15:42

Znajdź chwilę i poczytaj w necie, ponieważ i te głośniki, o które pytasz, temat wygłuszenia drzwi w G 4, są tak powszednie i popularne, że pisać po raz "n" to samo ? Po co ? Kolejna sprawa, to operuj mocami ciągłymi, inaczej sinusoidalnymi, RMS, a nie jakimiś "max", bo to cyferki z czapki wzięte i nic nie znaczące.



Barkuz23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 07, 2017 23:37

Car do golfa

Post autor: Barkuz23 » pt gru 08, 2017 16:24

Skrzynie ma 350rms, a wzmacniacz uciaga z 200rms, no przeciez mowie ze czytalem na necie na temat wygluszania drzwi w golfie 4 .... i tylko chcialbym potwierdzic czy to co napisalem to prawda



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Car do golfa

Post autor: powalla » pt gru 08, 2017 18:21

Drzwi w aucie są wyciszone? Chyba w jakimś luksusowym aucie, bo na bank w żadnym średniej klasy aucie nie są i na całych drzwiach jest jedna mata (wielkości kartki z zeszytu) na samym środku blachy zewnętrznej drzwi i to koniec , no chyba ze liczysz że ta cieniutka folia to wytłumienie ? :bajer:

DSK ? OMIJAĆ Z KILOMETRA !!! Dlaczego to już sam znajdziesz .

Co do mocy głośnika ... głośnik NIE POSIADA ŻADNEJ MOCY !!! Głośnik może przyjąć jakąś "moc" i może jej przyjąć bezpiecznie do właśnie mocy maksymalnej (sprawdź co to jest norma DIN , RMS , czy PMPO ) .



Barkuz23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 07, 2017 23:37

Car do golfa

Post autor: Barkuz23 » pt gru 08, 2017 23:36

Powalla to jakie głośniki na drzwi przod proponujesz do 300 zl ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości