Radio RCN210 w mk4 (styl zbliżony do ori)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

djadi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob lip 04, 2015 13:25

Radio RCN210 w mk4 (styl zbliżony do ori)

Post autor: djadi » czw sie 24, 2017 16:09

Mały temat dla osób, które zastanawiają się nad założeniem u siebie Radia RCN210.
Główną zaletą radia jest to, że pasuje do wnętrza - m.in. poprzez podświetlenie w kolorze czerwieni, stonowaną stylistykę ramki i wyświetlacza.

Obecnie radio pasujące do mk4 dostępne jest na e-bay i Aliexpress. W Polsce spotkałem się tylko z "wersjami" pasującymi do mk5, 6,7 ...

Radio wchodzi w ramkę 2 din bez żadnych przeróbek. Do poprawnego działania potrzebny jest emulator CAN dostarczany razem z radiem.

Funkcje Radia:
* Wbudowany zestaw głośnomówiący Bluetooth do obsługi telefonu (wbudowany mikrofon)
* Port USB i wejście na karty pamięci
* Radio AM/FM
* RDS
* Wejście AUX
* Bluetooth czyli np muzyka / głos nawigacji leci z telefonu...
* Możliwość podłączenie iPhone czy iPod 'a
* Menu w języku angielskim,


Radio użytkuję bezawaryjnie przez około pół roku - przez ten czas raz rozstroiły się mi zapisane stacje (samoczynnie włączyło się auto-wyszukiwanie i zapisywanie stacji) i zdarzyło się, że radio nie chciało złapać od razu połączenia z telefonem.
Jakoś dźwięku przyzwoita - wg mnie lepsza niż z gammy 5. Podłączenie pod wzmacniacz jak w gammie 5.

A tak prezentuje sie w aucie:
ObrazekObrazekObrazek



18kuba99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob wrz 28, 2013 13:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Radio RCN210 w mk4 (styl zbliżony do ori)

Post autor: 18kuba99 » pt lis 15, 2019 21:14

Siemanko,
Czy w radiu działa ściemnianie podświetlenia? Czy poprzez USB można słuchać muzyki z pendrive, czy port jest tylko do ładowania urządzeń?


Moja świeżutka Golfina ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=545980" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
michelus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt cze 06, 2008 15:00
Lokalizacja: Kraków
Auto: VW Golf IV 1.9 TDI
Silnik: ALH

Re: Radio RCN210 w mk4 (styl zbliżony do ori)

Post autor: michelus » ndz paź 25, 2020 13:54

Czy ktos może Miał do czynienia z tym radiem Chodzi mi o instrukcję obsługi postacie podstawy takie jak łączenie telefonu co przez Bluetooth czy zaprogramować mi stacji OK to wiem ale czy jest opcja w tym radiu żeby na przykład wykonywać połączenia samego radia nie klikać po telefonie to znaczy czy zapisuje się książka telefoniczna w tym radiu Czy to jednak za słabe radio



mrpawlos345
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt kwie 06, 2021 20:04

Re: Radio RCN210 w mk4 (styl zbliżony do ori)

Post autor: mrpawlos345 » ndz lut 19, 2023 02:50

Witam, chciałbym założyć to radio do Passata B5 FL z 2004r. Obecnie mam MFD w ver. D, działa mi sterowanie z kierownicy i fis po 3LB. Czy to radio obsługuje sterowanie z kierownicy i wyświetlanie na FIS? I czy wtyczka anteny FM pasuje?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości