radio Jakie wybrac...? mity i fakty

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Marcinek2089
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 26, 2016 22:31

radio Jakie wybrac...? mity i fakty

Post autor: Marcinek2089 » wt gru 27, 2016 12:19

Witam, jak pamiętam na forum byli pasjonaci car audio parę razy pomogli przy wyborze, teraz jest ten sam problem tylko że trzeba iść do przodu i tu uderzam pytanie bo mam zamiar kupic pioneer 80prs i słuchać przez usb bluetooth. Lecz jak radio ma sporo pozytywnych opini z fukcji już mnie zadowala lecz na te czasy wyjaśnijcie mi te mity tylko radia z CD i oryginalne plyty wtedy dzwięk jest czysty. Owszem w połowie się zgodzę jeśli płyta jest czysto nagrana, ale czasy CD przebiło USB teraz bluetooth a plyte z ulubiona muzyka nawet jak kupie na plycie to bedzie tej samej jakosci co puszcze z YouTube przez bluetooth... jak wy widzicie te mity slynnych zanikajacych plyt CD jak pare lat temu wyniklych kaset magnetonowych



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: radio Jakie wybrac...? mity i fakty

Post autor: k3fir » pt sty 06, 2017 08:46

Nie będziesz miał tej samej jakości CD i te z YT. MP3 max 320 kbps zrobisz a mimo to słychać różnice. Zależy jeszcze kto co słyszy. Mam pion rs88 II i ten sam kawałek podpięty z iPoda a nagrany na mp3 w tej samej jakości na iPadzie wypada gorzej. Lepiej wychodzi FLAC ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości