Dylemat co do radia w GOLF IV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

lemosvico
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 03, 2016 17:13

Dylemat co do radia w GOLF IV

Post autor: lemosvico » pn sie 29, 2016 18:50

Witam, jestem od niedawna posiadaczem GOLF'a IV 1,9 TDI niestety ma on oryginalne radio bodajże gamma 5 i mam dylemat z racji tego że sporo już w autko włożyłem kasy i póki co starałbym się przystopować z wydawaniem kasy. Głośniki w golfie mam tylko na froncie. Zależy mi o w miarę czystych dźwiękach i podbiciach nisko i wysoko tonowych.

Rozważam 3 możliwości:
- wymiana radia na nowe (koszt max 200zł)
- zakup transmitera
- zakup kasety adapter
I mam pytanie do was co mi przyniesie najlepszy komfort? Z góry podkreślam że na radiu najmniej mi zależy. Zawsze korzystam z własnej muzyki mp3 najlepszej jakości. I czy miała by być ona puszczana z telefonu czy z pendrive bądź karty sd nie ma znaczenia.



Angelnh
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 20:18

Re: Dylemat co do radia w GOLF IV

Post autor: Angelnh » pn sie 29, 2016 20:08

Tylko radio podniesie jakość dźwięku



Awatar użytkownika
joseph82
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 1477
Rejestracja: pn sty 09, 2012 21:09
Lokalizacja: CTU

Dylemat co do radia w GOLF IV

Post autor: joseph82 » śr sie 31, 2016 19:36

gamma V to bardzo dobre radio z dobrym procesorem dźwięku. Nic nie zmieniaj. Jak piszesz, ze i tak słuchasz mp3ki to proponuję kupić emulator zmieniarki mp3. Podłączany zamiast niebieskiej wtyczki z tyłu radia. Pozwoli to zachować OEMowy wygląd środka Golfa. Np. typowy taki emulator YATOURa to koszt 200+. Ale można wyrwać używkę za kilka dych już. Lub szukać inny emulator. Możesz również pokusić się o rozbudowę sceny dokładając suba. Odpowiednie wtyczki na alle są już od ok 6zł. Podłączane w miejscu żółtej wtyczki. Wiadomo do tego trzeba mieć suba i wzmacniacz, ale... apetyt rośnie w miarę jedzenia. O podłączeniu emulatora zmieniarki pod gamma V jest mnóstwo materiałow. Wystarczy wpisać w google np. gamma V emulator zmieniarki. A tu link do wyjścia na subwoofer http://allegro.pl/mini-iso-rca-out-ford ... 09824.html" onclick="window.open(this.href);return false;
To naprawdę dobre rozwiązanie


meine Golf LW5Z 3D AJM http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=442730" onclick="window.open(this.href);return false;

lemosvico
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 03, 2016 17:13

Dylemat co do radia w GOLF IV

Post autor: lemosvico » czw wrz 01, 2016 08:23

Dzięki wielkie ! :>



Flawless
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: śr maja 04, 2016 15:06
Lokalizacja: Konin

Dylemat co do radia w GOLF IV

Post autor: Flawless » ndz wrz 11, 2016 06:39

Yatour do niczego się nie nadaje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości