Tuba do VW Tiguana?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

filipoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 28, 2013 18:21
Lokalizacja: Gdańsk

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: filipoo » sob lip 27, 2013 23:53

Witam chciałbym się zapytać jaką polecacie firmę, która zajmuje się produkcją tub do samochodów. Przeglądałem ostatnio jakieś aukcje i zastanawiam się nad zakupem subwoofera firmy PEIYING ALIEN ale nie wiem czy jest to dobra firma a drugą opcją jest coś z JBL. Mógłby mi ktoś coś pomóc wybrać, doradzić?



JuliuszCezar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn lut 04, 2013 00:39

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: JuliuszCezar » sob lip 27, 2013 23:58

To tuba czy sub :bajer:
Po raz piszesz " ... tub do samochodów " a potem " zakupem subwoofera "
Jeśli chodzi o doradzanie każdy Ci tu powie że skrzynia broń Boże tuba :D Napisz też czego oczekujesz od sprzętu jakiej muzyki słuchasz i do ilu $$$
PS.
JBL , magnat itp. to marketówki nie oczekuj zbyt wiele po nich :popcorn:



filipoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 28, 2013 18:21
Lokalizacja: Gdańsk

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: filipoo » ndz lip 28, 2013 00:05

Cena to tak myślę, że do max 450zł. A bo nie wiem już jak to nazwać. Mam jeszcze jeden model na oku jest to PEIYING PY-BB300X o mocy 500W. Głównie słucham Hip-Hopu, ale jakieś inne też czasami. Nie mam żadnych wybrzydzeń co do muzyki. Oczekuję raz, że dobrej jakości dźwięku to chyba głównie. Drugą rzeczą co przeraża mnie to montaż w Tiguanie bo nie wiem jak to załatwić czy czegoś nie zepsuję. Radio standardowe mam z navi więc jakoś chyba problemu z tym nie powinno być?



JuliuszCezar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn lut 04, 2013 00:39

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: JuliuszCezar » ndz lip 28, 2013 00:12

Wystarczy pociągnąć kabel plusowy z aku ( plus bezpiecznik ) minusowy poszukać w bagażniku , nie wiem jakie ma wyjścia do radyjko ale musisz mieć jedno RCA ( białe czerwone ) i takim kablem do wzmaka . Jeśli chodzi o kable to kupisz gotowe zestawy chodź lepiej zainwestować i kupić coś raz a porządnie bo dojrzewam że kiedyś pokusisz się o coś lepszego :) Ładnie wygląda ten peiying chodź podejrzewam że to nie gra :) Co do sprzętu niech się koledzy wypowiedzą
PS.
Hip hop to kultura rap to muzyka :okej:



filipoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 28, 2013 18:21
Lokalizacja: Gdańsk

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: filipoo » ndz lip 28, 2013 00:16

Hm no dobra masz rację niech reszta się wypowie. Z tą muzyką fakt wybacz ale godziny pracy mnie męczą już. Peiying ładnie wygląda fakt. Kolega ma i gra u niego w golfie ale jak będzie w samochodzie moim? To jestem ciekaw.



JuliuszCezar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn lut 04, 2013 00:39

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: JuliuszCezar » ndz lip 28, 2013 00:21

Jeśli chodzi o Twoje radio ( patrząc po fotkach ) będziesz musiał zastosować kostkę mini iso ----> rca http://allegro.pl/zlacze-aux-mini-iso-b ... 04990.html" onclick="window.open(this.href);return false;



filipoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 28, 2013 18:21
Lokalizacja: Gdańsk

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: filipoo » ndz lip 28, 2013 00:24

Wiesz co ja mam takie samo dokładnie radio jak ktoś tutaj na allegro ma aukcję z montażem CB. Tam na foto jest takie samo jak ja mam właśnie. http://allegro.pl/vw-passat-tiguan-toua ... 46051.html" onclick="window.open(this.href);return false;



JuliuszCezar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn lut 04, 2013 00:39

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: JuliuszCezar » ndz lip 28, 2013 00:30

A to masz potrzebne wejścia :)



filipoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 28, 2013 18:21
Lokalizacja: Gdańsk

Tuba do VW Tiguana?

Post autor: filipoo » ndz lip 28, 2013 21:59

A no to si. Cieszy mnie to. Zastanawiam się jeszcze jak zrobić navi w j. Polskim bo dostałem w ENG w salonie Volkswagena.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości