Blaupunkt CD/MP3 Calgary i Valencia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

mOrphe

Blaupunkt CD/MP3 Calgary i Valencia

Post autor: mOrphe » ndz gru 18, 2005 16:42

Tak jak w temacie. Czy te radia sa godne uwagi?
Wiem, ze wsrod marek, ktore warto brac wymieniacie Alpine, Clarion i Pioneer. Ale ceny tych radii sa dosyc duze, a mi zalezy na radiu tak do 400-450zl (z MP3 i RDS oczywiscie).

Urzeka mnie w tych modelach Blaupunkta bialy wyswietlacz. :grin:
Jezeli ma ktos cos do powiedzenia n atemat tych radii, czekam na odpowiedz.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn gru 19, 2005 14:01

Blaupunkciki według mnie to lipa są słabe (końcówki mocy) nie podoba mi się ich odtwarzanie a za 450 500 zł masz już radyjko z pionerka alpink czy clarionka.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
piotrek1712
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: pn wrz 05, 2005 18:38
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piotrek1712 » śr sty 04, 2006 23:42

Ja mam w swoim samochodzie blaupunkta i bardzo ladnie gra (W miare tani model z mp3 i RDSem). W samochodzie mojej mamy za to mamy pionieera za podobna cene rowniez z mp3 i rdsem i gra o wiele gorzej, mimo ze ma glosniki lepsze lol.

Wiec nie zgodzilbym sie ze blaupunkty sa beznadziejne :chytry:



franq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 17, 2006 08:09
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: franq » czw sie 03, 2006 23:27

Ja posiadam Blaupaunkta Calgary i sobie chwale, za cenę 349 jest to na prawdę dobry interes...



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » czw sie 03, 2006 23:56

Radia blaupunkta wcale nie są beznadziejne nie wiem skąd masz takie informacje.
Zgodzę się ze ich tuby to straszna lipa wzmacniacze są za słabe jak na cenę jaką trzeba za nie płacić, natomiast radia mają świetny stosunek cena/jakość.
Ja mam radio blaupunkta model seatlle MP 74 i uważam to radio za jedne z lepszych w tej cenie.
Alpiny są świetne miałem przed tym blaupunktem alpine ale niestety ich wygląd daleko odbiega od ładnej stylistyki (przynajmniej jak na mój gust)
Natomiast tego blaupunkta kupiłem po przesłuchaniu kilku modeli i jakoś nie odbiega jakościowo od alpiny w podobnej cenie (już nie pamiętam który model porównywałem z nim) ale za to wygląd mnie powala.
Nie mówię że jest lepszy od alpiny bo brzmienie zależy od gustów, mi takie absolutnie odpowiada i powiem szczerze, że bym był się gotów założyć że mało kto nie patrząc które radio gra dał by radę je odróżnić, ja osobiście nie słyszę różnicy dźwięku więc wole kupić takie które mi się spodobało, zgadzam się że wygląd radia nie jest najważniejszy ale w podobnej jakości i cenie lepiej wybrać coś co się fajnie prezentuje.
Biały wyświetlacz rule :okej:
Nie wiem jak grają te niższe modele ale wątpię aby były jak to niektórzy uważają beznadziejne.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » pt sie 04, 2006 11:44

po co wykopujecie temat z 2005 roku ?!



pegaziatko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 09, 2005 20:52
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: pegaziatko » pt sie 04, 2006 15:38

bardzo mnie ciekawi skąd na tym forum taka wrogość w stosunku do niebieskich kropek. Wkońcu to bremen MP74 został wybrany najlepszą mp3-ką.



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » pt sie 04, 2006 21:09

pegaziatko pisze:bardzo mnie ciekawi skąd na tym forum taka wrogość w stosunku do niebieskich kropek. Wkońcu to bremen MP74 został wybrany najlepszą mp3-ką.
No właśnie też tego nie rozumiem, czaiłem się na bremena ale cena przekraczająca 2 tyś mnie jednak zniechęciła więc zakupiłem tego seatlle wygląd właściwie identyczny i funkcje w większości też ale bremen ma lepszy procesor dźwięku, 27 pasm korekcyjnych mój ma tylko 5 ale jak dla mnie to wystarcza a cena z 600zł niższa.
ten temat faktycznie z 2005 nawet nie spojrzałem hehe ale ktoś trupa wygrzebał.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości