czy podlacze wzmacniacz???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » wt kwie 26, 2005 12:18

prozak pisze:
TUTENHAMON pisze:Np ze szklaków boschmanna lub chromiaków też tej firmy bez problemu. Uzywke kupisz własnie za 300 do 350 zł.
jakos nie widze tego ze boschman ciagnie 500rms moze opinia elektronika ktory go rozebral by mnie przekonala :hmm:

kato troche przesadziles stawiajac first'a i boschmana na jednym poziomie :) pare lat temu jak jeszcze wiezylem w to co pisze na produkcie zakupilem wzmak firsta 1600W :D o losie ten znieksztalcony dzwiek i heh nic pozatym rozkrecilem to i eeee to jakas amatorska konstrukcja zajmujaca 1/4 powierzchni radiatora (czyli calej obudowy) boschman jak i podobnie alfred stoja o niebo wyzej z wykonaniem w porownaniu do firsta.
nie chodziło mi poziom sprzetu tylko o oszustwie jakie pisza na tych produktach ktore w rzeczywistoscie maja połowe mocy albo i mniej :foch:


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

biznesshop

Post autor: biznesshop » wt kwie 26, 2005 17:54

Miałem kiedyś pewnego Buszmena. Niestety nie pamiętam symbolu. Wzmachol był 4 kanałowy a wysokie tony jeb.. tak mocno ze po imprezie w aucie nie szło spać wiec nie polecam :)



Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Post autor: Lisu » śr kwie 27, 2005 23:13

mam pytanie a propos tematu tyle że chodzi o podłączenie do jednego wyjścia z radia dwóch wzmacniaczy dwukanałowych - czy podobnie to zrobić jak w tym czterokanałowym?co z zasilaniem?



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob kwie 30, 2005 09:40

robisz rozejście na sygnale i to samo z kablami zasilającymi i przewodzie radiowym załanczającym.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob kwie 30, 2005 09:42

biznesshop pisze:Miałem kiedyś pewnego Buszmena. Niestety nie pamiętam symbolu. Wzmachol był 4 kanałowy a wysokie tony jeb.. tak mocno ze po imprezie w aucie nie szło spać wiec nie polecam :)
Mysle że poprostu miałeś przesterowany dopał lub poprostu za bardzo podciągnołeś na radyjko hp poza tym każdy tweeter można ostudzić gożej jest go pobudzić jesli wyżej nie może podejść.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Panther
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: wt mar 01, 2005 23:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Panther » pn maja 02, 2005 16:08

No dobra, troche zescie sie posprzeczali ale widze ze krew sie nie leje to moge dalej nawijac :helm:

Mozecie np jakis w miare tani sub i wzmachol podac z linkami????Chodzi o to zzbym nie kupil wzmacniacza ktory pozniej nie pociagnie suba, bo zdeka bym sie wqrzyl. Aha i nie chce tuby tylko skrzynke. pzdr



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt maja 03, 2005 08:51

jakie pieniążki na to przeznaczasz.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Panther
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: wt mar 01, 2005 23:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Panther » wt maja 03, 2005 18:45

hmm...kolo 500 pln. na wiecej mnie nie stac :grrr:



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt maja 06, 2005 13:52

NO za 500 sub + wzmacniacz to cięzko nawet z boschmanna jest coś ciężko za tę kwotę wybrać. Myśle że lepiej dozbieraj jeszcze ze 200 to coś pomyślimy.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości