Małe Głośniczki W MK4 Przy Klamkach...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Mk-Mateusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt kwie 29, 2005 20:55
Kontakt:

Małe Głośniczki W MK4 Przy Klamkach...

Post autor: Mk-Mateusz » pn maja 16, 2005 22:56

Witam.
Co sadzicie o tych głosnikach,tz. co sodizeie o ich podłączeniu...bo kupiłem radyjko PIonieer 4700 i w tyle nie graja...czy opłaca sie je podłaczac? mysle ze samochod bedzie bardziej nagłosniony, ale czy dobrze??? prosze o porady zanim zaczne zabierac sie za zdejmowanie tapcerki z drzwi:P



Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Re: Małe Głośniczki W MK4 Przy Klamkach...

Post autor: Ostrry » pn maja 16, 2005 23:02

Mk-Mateusz pisze:Witam.
Co sadzicie o tych głosnikach,tz. co sodizeie o ich podłączeniu...bo kupiłem radyjko PIonieer 4700 i w tyle nie graja...czy opłaca sie je podłaczac? mysle ze samochod bedzie bardziej nagłosniony, ale czy dobrze??? prosze o porady zanim zaczne zabierac sie za zdejmowanie tapcerki z drzwi:P
Wiele razy byl poruszany ten temat iz z tylu ma prawo grac tylko sub.


PANZERWAGEN FAHERE

WWW.DREAMCARAUDIO.COM <--Takie małe ale pomocne :)

http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1572

Macina

Post autor: Macina » wt maja 17, 2005 08:12

Ja przerobiłem temat "nie grania" głośników z tyłu samochodu w przypadku radia Pioneer 4700 (bez polskiej instrukcji). Głośniki grają, trzeba tylko wyłączyć ustawienia "przedniej sceny dźwiękowej".
Pozdrawiam.



Mk-Mateusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt kwie 29, 2005 20:55
Kontakt:

Post autor: Mk-Mateusz » wt maja 17, 2005 11:50

Macina: czyli te głosniczyki sa podrpowadzone do kostki która podłaczam do radia??? bo juz nie wiem. Myslałem ze nie ma. Zauwazyłem ze gdy podłaczam te kostki do wejsc to kilka pinów na przemian zostaje wolnych....poprostu nie łacza sie z podłączonymi pinami wejsciowymi.
Hmm, radio gra, wiec nie myslałem ze cos jest niepodłączone...

Hmm. Wyjasnisz mi jak to jest z ta scena muzyczna??? Jak Ja Zmienic?? itp??? Bo chiałbym spóbowac jak bedzie z tylnimi głosniczkami....

THX...



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt maja 17, 2005 12:50

Jeśli głośniki są podpiete do kostki tylniej to w radiu masz strojenie przód tył dajesz kursor na tył i przód się wyłanacza dajesz kursor na przód i tył się wyłancza w pozycji 0 grają wszyskie równomiernie.


TUTENHAMON

Macina

Post autor: Macina » wt maja 17, 2005 18:57

Mk-Mateusz. Ja nie mam pojęcia czy w Twoim samochodzie są podłączone tylne głośniki ale mogę napisać Ci jaki ja miałem problem przy podłączeniu tylnych głośników do Pio 4700. Po zainstalowaniu radia gdy nie miałem jeszcze podłączonych tylnych głośników wszelkie ustawieni audio robiłem tak by dźwięk był jak najlepszy. Po podłączeniu tylnych głośników okazało się że nie grają one zadawalająco. Okazało się że funkcja audio FIA lub FIE (nie pamietam jak dokładnie) w której masz do wyboru wartości 100, 200 i 250 przy podłączeniu tylnych głośników powinna być na OFF. U mnie głośniki zagrały, a też szukałem pomocy na forum za co forumowiczom bardzo dziękuję.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » czw maja 19, 2005 21:43

Jesli chodzi o sam sens instalacji glosnikow z tylu, to moge sie wypowiedziec ze to nie ma duzego sensu.
Zazwyczaj scena muzyczna powinna znajdowac sie z przodu. Przod jest najwazniejszy i w niego lepiej zainwestowac wiecej niz rozdzielic to na 2 komplety.


Pozdrawiam,
Piotrek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości