X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 15:54

djtom pisze:Która to fundacja współpracuje ze zlotem? ta co zbiórki darów dla nich były robione?
Po pierwsze nie życzę sobie i nie wyraziłem zgody co do twojej osoby na upublicznianie moich nr. tablic. Proszę o natychmiastowe ich usunięcie z postu!!!
Następnie: Skoro tak szczegółowo sprawdziłeś moją skromną osobę to powinieneś wiedzieć że nie potrzebuję twojej żenującej pomocy, bo stać mnie na przyjazd.
Czytaj dale, to może ty i cała reszta ludzi, którzy tak bardzo mnie krytykujecie - zakumacie o co mi chodzi.
Wiedz, że w PL są ludzie, którzy nie są aż tak zamożni jak ty. A przyjazd na tego typu imprezę wiąże się ze sporym wydatkiem. Koszt przyjazdu, np. z mojej okolicy to 300 zł na samo paliwo (ON), a gdzie reszta kosztów typu jedzenie, autostrada. Powinniście się wszyscy wstydzić że w ogóle zabieracie głos, bo chcecie zrobić z tej imprezy zlot tylko dla zamożnych.
Polska to nie Niemcy czy Anglia, a średni zarobek to około 2 tyś zł. To że się odezwałem co do ceny wjazdówki to nie było skierowane do was "Bogaczy" , bo co was mogło zaboleć? Przecież wam nie ubliżam tym że są biedniejsi od was w tym chorym kraju. Wstawiam się za tymi właśnie mniej zamożnymi, bo i oni też tworzą klimat tej imprezy i nie chciałbym aby ich zabrakło !!! Bo lepiej się czuję wśród normalnych ludzi a nie nadętych gburów.



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: barteKKK03 » sob sty 09, 2016 16:01

maciek_vr6 pozwól że podsumuję... jeżeli ktoś mógł sobie w zeszłym roku mógł sobie pozwolić na zlot który kosztował go w sumie ~400zł, to już w tym roku po podwyżce ceny wjazdówki przy łącznym koszcie ~440zł nie będzie mógł sobie na to pozwolić? To aż taka znaczna różnica biorąc pod uwagę całokształt?



A zdjęcia samochodu z widocznymi tablicami to sam udostępniłeś w internecie, więc... :smirk:



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: szawełło » sob sty 09, 2016 16:06

maciek_vr6,
Twój tok myślenia jest po prostu wspaniały !
Obniżamy cenę np. do 60 zł a kto dopłaca resztę do imprezy ?
Powinieneś otworzyć firmę usługową !
Ostatnio zmieniony sob sty 09, 2016 17:37 przez szawełło, łącznie zmieniany 2 razy.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 16:13

barteKKK03 pisze:maciek_vr6 pozwól że podsumuję... jeżeli ktoś mógł sobie w zeszłym roku mógł sobie pozwolić na zlot który kosztował go w sumie ~400zł, to już w tym roku po podwyżce ceny wjazdówki przy łącznym koszcie ~440zł nie będzie mógł sobie na to pozwolić? To aż taka znaczna różnica biorąc pod uwagę całokształt?



A zdjęcia samochodu z widocznymi tablicami to sam udostępniłeś w internecie, więc... :smirk:
To że są w necie to inna sprawa, ale nie życzę sobie aby były publikowane podczas jakichkolwiek sporów i przez osoby całkowicie mi obce. Co to ma w ogóle znaczyć?
Czy ktoś się go pytał o zdanie? Prosiłem go o to? Nie!!! Może sobie pisać co chce ale, ja w przeciwieństwie do niego nie ujawniam jego danych osobowych nie szukam po necie aby tutaj zabłysnąć .
Natomiast w art. 6 ustawy o ochronie danych osobowych jest napisane co nie co o postępowaniu w/w pana na temat moich tablic.



Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 16:15

szawełło pisze:Twój tok myślenia jest po prostu wspaniały !
Obniżamy cenę np. do 60 zł a kto dopłaca resztę do imprezy ?
Powinieneś otworzyć firmę usługową !
A dziękuję . :-)



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: barteKKK03 » sob sty 09, 2016 16:25

maciek_vr6 pisze:To że są w necie to inna sprawa, ale nie życzę sobie aby były publikowane podczas jakichkolwiek sporów i przez osoby całkowicie mi obce. Co to ma w ogóle znaczyć?
Czy ktoś się go pytał o zdanie? Prosiłem go o to? Nie!!! Może sobie pisać co chce ale, ja w przeciwieństwie do niego nie ujawniam jego danych osobowych nie szukam po necie aby tutaj zabłysnąć .
Natomiast w art. 6 ustawy o ochronie danych osobowych jest napisane co nie co o postępowaniu w/w pana na temat moich tablic.
Publikacja zdjęć tablic lub numerów rejestracyjnych aut w internecie nie łamie ustawy o ochronie danych osobowych bo:
1. tablica rejestracyjna nie jest dokumentem
2. po numerze rejestracyjnym nie można zidentyfikować właściciela (to może tylko policja, prokuratura, lecz nie internauta).


I szkoda że nie odniosłeś się do pierwszej części wypowiedzi



Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 16:28

Brak słów. On i tak wie lepiej


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Adrian1989 » sob sty 09, 2016 16:31

Maciek koszty rosna w osrodku w nysie z roku na rok.(nie jestem organizatorem a jedynie postronnym zlotowiczem,tak samo tankujacym i ponoszacym koszty zlotu wjazdu jedzenia itp)
wbrew pozorom ,rzadzacy tym obiektem nie chca sie bawic w to ,ze w tym momencie jak jest zlot miasto zarabia wiecej(stacje,markety itp) tylko wiedzac ze przyjedzie duzo ludzi kreca cennik.nie mowie o domkach prywatnych,ale o kosztach wynajmu placu.. to tak patrzac z perspektywy obsewatora tego zamieszania ;) a pozatym skoro forum to chyba kazdy moze sie wypowiedziec, wiec i Tom sie udziela;) nawet jesli jest z "warszafki" to moze heh :P


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 16:34

Kolega po prostu dalej nie ma pojęcia o czym mówi :-)


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 16:35

Meegi pisze:Brak słów. On i tak wie lepiej
Pani Meegi - Peegi znajdź swojego Ala i pokonwersuj z nim trochę . Please.



Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 16:37

maciek_vr6 pisze:
Meegi pisze:Brak słów. On i tak wie lepiej
Pani Meegi - Peegi znajdź swojego Ala i pokonwersuj z nim trochę . Please.
Właśnie udowodniłeś jaki to jesteś mądry i wszechwiedzacy. Żal


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 16:38

Adrian1989 pisze:Maciek koszty rosna w osrodku w nysie z roku na rok.(nie jestem organizatorem a jedynie postronnym zlotowiczem,tak samo tankujacym i ponoszacym koszty zlotu wjazdu jedzenia itp)
wbrew pozorom ,rzadzacy tym obiektem nie chca sie bawic w to ,ze w tym momencie jak jest zlot miasto zarabia wiecej(stacje,markety itp) tylko wiedzac ze przyjedzie duzo ludzi kreca cennik.nie mowie o domkach prywatnych,ale o kosztach wynajmu placu.. to tak patrzac z perspektywy obsewatora tego zamieszania ;) a pozatym skoro forum to chyba kazdy moze sie wypowiedziec, wiec i Tom sie udziela;) nawet jesli jest z "warszafki" to moze heh :P
Kolego z Tobą jest inna konwersacja - na poziomie a nie na wyśmiewaniu się, (jak to robi tu większość) bo ktoś ma odmienne zdanie od innych :okej:



Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Adrian1989 » sob sty 09, 2016 17:02

Wiesz "nowy rok, nowy ja" stad taki poziom heh :D a na powaznie...mysle ze wszyscy chcielismy Ci uswiadomic ze to nie pazernosc forum tylko sprawy nie do przeskoczenia.robisz jakies imprezy wiec wiesz(jesli sa plenerowe)ze trzeba sie "nawchodzic w d..." wlodarzom miast ,obiektow rekreacyjnych itp bo wiekszosc tak lubi(nie generalizuje ale wiekszosci wladza uderza).a nor jest ciezkim tematem;)ceny w gore i tyle,bez gadania.i co zrobisz jak nic nie zrobisz?:p lokalizacja jest korzystna i wiedza o tym.no bo pokaz mi zlot w Polsce gdzie masz "morze" i widzisz gory na drugim brzegu ;)) pozatym wiesz ze atrakcje tez kosztuja.jesli piatek byl do tej pory dniem "na nielegalu" nie kosztowal -nie bral kasy dj ,nie bral jakis zespol ,atrakcjr zapewnialismy sobie sami.tak ja to widze i polecam wszystkim wyluzowac :pub:


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
Piotrek1983bb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 30, 2006 13:47
Lokalizacja: Bielsko - Biała VAGROX.PL
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Piotrek1983bb » sob sty 09, 2016 23:43

Witam ponownie jeżeli są takie problem z wynajmem ośrodku NOR to z chęcią zwrócę się z oficjalnym pismem do Pana Kordiana Kolbiarza iż promocja gminy polega na promowaniu imprez a nie dojeniu kóz. Kto kumaty wie o co chodzi :D

Chciałbym pomoc a nie o obrzucanie się obelgami. Jeżeli są aż tak duże przeszkody proszę o maila od organizatorów jak się uda to pomogę.
Pozdrawiam. Niech VAG NYSA jest dalej piknikiem rodzinnym !!!
Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości