X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 01:43

maciek_vr6 pisze:"Szawełło" - niezniszczalny kolo jesteś.
Ty faktycznie masz coś z rycerza. :grin:
A na moich imprezach nikt nie narzeka, bo otwarty jestem na propozycje i innowacje. To się nazywa umiejętność pracy w zespole. A to jest kluczowe w marketingu.
Ty chyba nie umiesz czytać? Czy w tamtym roku w piątek grali juz DJ???? Nie no jeszcze się chyba taki nie urodził, co by każdemu dogodzil. Zorganizuj dwu dniowe granie, plus ochrona, opłata dla noru idp taniej? Droga wolna, no chyba ze Cie stać zabulić za wszystko ze własnej kieszeni? Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: barteKKK03 » sob sty 09, 2016 02:43

Dramatyzujecie z tymi cenami wjazdówek... tyle samo kosztują wejściówki na koncert Mietka Szcześniaka albo dwa bilety na Gwiezdne Wojny 3D w IMAX... a my mówimy o 2-dniowym (oficjalnie) zlocie który trzeba zabezpieczyć, wynająć teren, posprzątać itp.
Ilości ludzi w tym przypadku nie da się porównać, ale proponuję postawić się w roli głównego organizatora i podpisać swoim nazwiskiem świstek w którym bierzesz na siebie odpowiedzialność za x tysięcy ludzi... najlepiej kasując przy 'po dychu od łepka" ;)



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: szawełło » sob sty 09, 2016 03:08

A na moich imprezach nikt nie narzeka, bo otwarty jestem na propozycje i innowacje. To się nazywa umiejętność pracy w zespole. A to jest kluczowe w marketingu.
Wręcz idealny jesteś , a Ja się dopiero uczę :) Kiedy i gdzie mogę przyjechać na twoją imprezę i podaj koszt wjazdu .


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 08:36

Mam nadzieję, że kasę fiskalną posiadasz i paragon za wjazd będziesz wystawiał.



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: szawełło » sob sty 09, 2016 09:30

maciek_vr6, ty nie potrafisz żyć jak człowiek, po co się czepiasz jak nic nie wiesz jak działa ta impreza ? Zadajesz sobie pytania , sam sobie odpowiadasz , na moje nie odpowiadasz , nie czytasz ze zrozumieniem , nagle stajesz się " urzędnikiem państwowym " - który NIE zna prawa fiskalnego a ma znowu dużo do powiedzenia , martw się o swojego pita w mój nie wnikaj . Po za tym wybrałeś sobie w tym czasie inną imprezę na którą jedziesz i ciebie przecież nie będzie w Nysie to po co te twoje wypociny ? Miłej zabawy na volks :)

Czytaj kolego ze zrozumieniem , żebyś nie był zaskoczony podczas wjazdu na imprezę , ponieważ koszt imprezy którą wymieniłeś wcześniej to jest 150 zł za dwie osoby ze śniadaniem i kolacją za jeden dzień - Jeżeli byłyby dwa dni 300 zł !
W Nysie 90 zł za dwie osoby bez kolacji i śniadania za dwa dni !
Za dodatkowe 210 zł można wtedy zrobić wiele i nie tylko śniadanie i kolację :)


Kiedy i gdzie mogę przyjechać na twoją imprezę i podaj koszt wjazdu ?
Ostatnio zmieniony sob sty 09, 2016 10:19 przez szawełło, łącznie zmieniany 7 razy.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Adrian1989 » sob sty 09, 2016 10:12

Prawda jest taka ze nysa byla zawsze sobota-niedziela...to ze wiekszosc ludzi przyjezdzalo w piatek i organizatorzy ich wpuszczali to byla ich dobra wola.rownie dobrze mogli zamknac brame i koczuj do soboty do 10np :) a teraz masz oficjalnie piatek dniem imprezy,ktory trzeba zapelnic jakims programem a nie muzyka z radia ..a na zachowanie ludzi ciezko miec wplyw bo i widzialem takich co sie prali po pyskach..a po chwili szli ramie w ramie..chcesz miec spokoj z rodzina?stan gdzies na uboczu a nie w centrum imprezy...


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 10:56

Adrian1989 pisze:Prawda jest taka ze nysa byla zawsze sobota-niedziela...to ze wiekszosc ludzi przyjezdzalo w piatek i organizatorzy ich wpuszczali to byla ich dobra wola.rownie dobrze mogli zamknac brame i koczuj do soboty do 10np :) a teraz masz oficjalnie piatek dniem imprezy,ktory trzeba zapelnic jakims programem a nie muzyka z radia ..a na zachowanie ludzi ciezko miec wplyw bo i widzialem takich co sie prali po pyskach..a po chwili szli ramie w ramie..chcesz miec spokoj z rodzina?stan gdzies na uboczu a nie w centrum imprezy...
Kolego nie stoję obok pajaców co się po pyskach leją - to po pierwsze.
A skoro bramy są otwarte w piątek, to to 70% ludzi przyjeżdżało właśnie wtedy. Jakby wpuszczali dopiero od soboty, to bym w sobotę przyjechał i wielu podobnych do mnie.



Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 11:05

szawełło pisze:maciek_vr6, ty nie potrafisz żyć jak człowiek, po co się czepiasz jak nic nie wiesz jak działa ta impreza ? Zadajesz sobie pytania , sam sobie odpowiadasz , na moje nie odpowiadasz , nie czytasz ze zrozumieniem , nagle stajesz się " urzędnikiem państwowym " - który NIE zna prawa fiskalnego a ma znowu dużo do powiedzenia , martw się o swojego pita w mój nie wnikaj . Po za tym wybrałeś sobie w tym czasie inną imprezę na którą jedziesz i ciebie przecież nie będzie w Nysie to po co te twoje wypociny ? Miłej zabawy na volks :)

Czytaj kolego ze zrozumieniem , żebyś nie był zaskoczony podczas wjazdu na imprezę , ponieważ koszt imprezy którą wymieniłeś wcześniej to jest 150 zł za dwie osoby ze śniadaniem i kolacją za jeden dzień - Jeżeli byłyby dwa dni 300 zł !
W Nysie 90 zł za dwie osoby bez kolacji i śniadania za dwa dni !
Za dodatkowe 210 zł można wtedy zrobić wiele i nie tylko śniadanie i kolację :)


Kiedy i gdzie mogę przyjechać na twoją imprezę i podaj koszt wjazdu ?
Kolego sam czytaj ze zrozumieniem i nie mydl tu oczu ludziom :rotfl:
Koszt uczestnictwa w imprezie 75zł/os - tak za osobę :)
W cenie uczestnictwa wliczone jest:
Miejsce noclegowe
Miejsca sanitarne
Smycz i identyfikator oraz wlepka zlotu etc.
Wyżywienie:
Dzień 1 04.06.2016 - Sobota
Obiadokolacja
Dzień 2 05.06.2016 - Niedziela
Śniadanie
Doba noclegowa rozpoczyna się od godziny 10:00 w sobotę do niedzieli do godziny 15:00 w tym czasie będą dostępne miejsca noclegowe (pokoje)
Ostatnio zmieniony sob sty 09, 2016 11:08 przez maciek_vr6, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: szawełło » sob sty 09, 2016 11:07

maciek_vr6, dlatego Ci napisałem i wyliczyłem , czytaj regulamin i licz koszty ! Czytaj ! Za jeden dzień !

2.Kierowca który przeszedł pozytywną weryfikacje jest zobowiązany do przedpłaty w wysokości 75zł na wskazane konto przez organizatora tym samym jeśli kierowca nie przybędzie na zlot w wyznaczonym terminie koszty nie są zwracane.

3.Każdy pasażer uiszcza opłatę na bramie wjazdowej na zlot w wysokości 75zł od os.

http://www.nord-mk3-group.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: szawełło » sob sty 09, 2016 11:09

I jeszcze policz trzech pasażerów to ile ci wyjdzie za jeden dzień pobytu z kolacją i śniadaniem !

Trzeci raz pytam : Kiedy i gdzie mogę przyjechać na twoją imprezę i podaj koszt wjazdu ?


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 11:14

szawełło pisze:maciek_vr6, dlatego Ci napisałem i wyliczyłem , czytaj regulamin i licz koszty ! Czytaj ! Za jeden dzień !

2.Kierowca który przeszedł pozytywną weryfikacje jest zobowiązany do przedpłaty w wysokości 75zł na wskazane konto przez organizatora tym samym jeśli kierowca nie przybędzie na zlot w wyznaczonym terminie koszty nie są zwracane.

3.Każdy pasażer uiszcza opłatę na bramie wjazdowej na zlot w wysokości 75zł od os.

http://www.nord-mk3-group.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
No tak kolego, a u was na Nysie jest inaczej? Idento.
Najpierw 3ba załapać się na wjazdówkę, później w wyznaczonym terminie opłacić wjazd i jak nie dotrzesz na imprezę to kasa Ci przepada i za rok masz zakaz wjazdu bo blokowałeś miejsce. Czyż nie. Rok temu tak pisaliście. :jezor:



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: szawełło » sob sty 09, 2016 11:19

maciek_vr6, zjeżdżasz z tematu na temat nie ma od ciebie konkretnej odpowiedzi , czepiasz się bezpodstawnie , wyliczenia do ciebie nie docierają bo nie potrafisz się przyznać do swoich błędów . W tym roku wybrałeś sobie inną imprezę w tym terminie i masz spokój z Nysą .

I na zakończenie
Czwarty raz pytam : Kiedy i gdzie mogę przyjechać na twoją imprezę i podaj koszt wjazdu ?


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 11:33

szawełło pisze:maciek_vr6, zjeżdżasz z tematu na temat nie ma od ciebie konkretnej odpowiedzi , czepiasz się bezpodstawnie , wyliczenia do ciebie nie docierają bo nie potrafisz się przyznać do swoich błędów . W tym roku wybrałeś sobie inną imprezę w tym terminie i masz spokój z Nysą .

I na zakończenie
Czwarty raz pytam : Kiedy i gdzie mogę przyjechać na twoją imprezę i podaj koszt wjazdu ?
Ziomek kończę z tobą dyskusję, bo szkoda mi słów dla Ciebie. Nie zjeżdżam z tematu na temat, tylko daję, jak już co porównania - wiesz co to? A na imprezę u mnie nie czuj się zaproszony, bo nie potrzebuję u siebie ludzi nie ogarniających tematu.
U mnie nie liczy się zarobek na ludziach przyjeżdżających do mnie na imprezę, tylko dobra zabawa. Życzę powodzenia i nie zapomnij o wydawaniu paragonów na wjeździe.
Miło było - pozdrawiam mimo co.



Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 11:37

szawełło pisze:: Kiedy i gdzie mogę przyjechać na twoją imprezę i podaj koszt wjazdu ?
też chce wiedzieć :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Chętnie się wybiorę
maciek_vr6 pisze:No tak kolego, a u was na Nysie jest inaczej? Idento.
Najpierw 3ba załapać się na wjazdówkę, później w wyznaczonym terminie opłacić wjazd i jak nie dotrzesz na imprezę to kasa Ci przepada i za rok masz zakaz wjazdu bo blokowałeś miejsce. Czyż nie. Rok temu tak pisaliście.
kolego radze cofnąć się do podstawówki, może jeszcze jest szansa dla Ciebie i nauczą Cię czytać ze zrozumieniem :bajer:
maciek_vr6 pisze:Koszt uczestnictwa w imprezie 75zł/os - tak za osobę
Tu masz za osobę czyli za każdego pasażera płacisz 75 zł, a w Nysie 10 zł no weź mnie nie osłabiaj :panna:
Nysa dwa dni, tam za jeden dzień od osoby 75 zł. Nie siej zamętu, tylko naucz się czytać ze zrozumieniem, a potam mniej coś do powiedzenia. Bo czytając Twoje wypociny to :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: W ogóle nie masz pojęcia o czym mówisz :rotfl: :helm: :smiech2: :smiech3:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości